Wezenbeek Makelaardij
"Specialist in living & agricultural real estate"
Wezenbeek Makelaardij staat al jaren bekend als betrouwbaar en deskundig in de markt van vastgoed. Met een sterke focus op taxatie, aankoop en verkoop van woningen en agrarisch onroerend goed bieden wij persoonlijke en doordachte adviezen. Onze makelaar Arnout is lid van de Nederlandse Vereniging van Makelaars, zowel in de vakgroep Wonen als Agrarisch & Landelijk Vastgoed. Ons kantoor in Kruisland, binnen de gemeente Steenbergen, heeft...
Current housing stock
-
- Available
Vinkenbroeksestraat 16
4703SC Roosendaal
€ 825.000 k.k.
€ 3.966/m²
A++Save as favorite- Living area
- 208 m²
- Land area
- 1765 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Jordaensplein 22
4703LX Roosendaal
€ 300.000 k.k.
DSave as favorite- Living area
- 108 m²
- Land area
- 162 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Roosendaalsebaan 26
4724SE Wouw
€ 385.000 k.k.
€ 4.936/m²
ESave as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- 445 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Laan van Wallonië 16
4701CN Roosendaal
€ 450.000 k.k.
€ 5.000/m²
ASave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
President Kennedylaan 9
4707AT Roosendaal
€ 425.000 k.k.
€ 3.512/m²
DSave as favorite- Living area
- 121 m²
- Land area
- 273 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Bosschenhoofdsestraat 35
4744RS Bosschenhoofd
€ 895.000 k.k.
€ 5.327/m²
GSave as favorite- Living area
- 168 m²
- Land area
- 17895 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (43)
Review platforms
BronscoresTotal score
43 total reviews
Funda
28 reviews on Funda
15 reviews on Google
-
Saskia Brems
8 -
Van Bredastraat 40
10Super makelaar! 100% vakmensen die weten hoe het moet. En alles bijzonder snel verzorgd en in orde gemaakt. Wij hebben echt ervaren dat zij ons geholpen en ontzorgd hebben. Een goede verstandhouding in een ontspannen sfeer. In 1 woord: TOP!
-
Judith Welten
10Zeer goed geholpen, zeker een aanrader. Echt een top bedrijf. Dikke 10 verdient.
-
Brandseweg 5
9Een team van drie mensen: ieder vakkundig en persoonlijk betrokken m.b.t. de verkoop van jouw pand. Actie- en resultaatgericht, goede communicatie en overleg. Aangenaam om mee te werken.
-
Gastelsedijk West 106
9Translated by AIFriendly, flexible, helpful, knowledgeable professionals. Received good advice and helpful guidance, kept well informed of the progress.
-
Bergsestraat 17
10Translated by AIThe sale was arranged very quickly and the communication also went smoothly. We therefore have a good experience with this office.
-
Brugweg 7
9Translated by AIVery fine real estate office with committed staff. Good accessibility and easy contact. Think together, customer-oriented.
-
Grote Tiende 15
9Translated by AIFirst contact at moments when it was necessary. We are satisfied. Flexible. Price/quality is good.
-
Langeweg 28
9Translated by AIGood work done for us. Acted quickly. Beautiful photos taken. Great movie. He also had good tips Top