Veldhuis Makelaars is uw betrouwbare partner in de vastgoedwereld in en rond Uitgeest. Wij staan voor persoonlijk advies, snelle communicatie en een flexibele aanpak. Onze klantgerichte benadering zorgt ervoor dat wij uw wensen en doelen centraal laten staan, of het nu gaat om aankoop, verkoop of taxatie. Wij bieden een breed aanbod diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze expertise in onder andere bedrijfsruimte,...
Current housing stock
-
- Available
Lagendijk 17 d
1911MT Uitgeest
€ 550.000 k.k.
€ 4.911/m²
BSave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 188 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Kleis 27
1911MC Uitgeest
€ 799.000 k.k.
€ 4.872/m²
GSave as favorite- Living area
- 164 m²
- Land area
- 878 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Lagendijk 19 64
1911MT Uitgeest
€ 355.000 k.k.
A+Save as favorite- Living area
- 89 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Midgard 62
1948CE Beverwijk
€ 550.000 k.k.
€ 4.435/m²
A+Save as favorite- Living area
- 124 m²
- Land area
- 138 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
de Zwaanstraat 20 B
1949BC Wijk aan Zee
€ 350.000 k.k.
€ 5.385/m²
CSave as favorite- Living area
- 65 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Koude Horn 157
1941KC Beverwijk
€ 305.000 k.k.
€ 4.178/m²
CSave as favorite- Living area
- 73 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (28)
Review platforms
BronscoresTotal score
28 total reviews
28 reviews on Google
-
Jos Jonker
10Huis verkocht via veldhuis, ze zijn heel erg behulpzaam en staan altijd voor je klaar. Ze denken met je mee voor oplossingen. Ik zou zeker nog eens hulp aan veldhuis makelaars vragen!! Toppers
-
Ron de Smet
10Prettige samenwerking met de medewerkers van veldhuis makelaars ook toen we in spanje waren voor 3 maanden goed contact gehouden met ons alles is netjes afgerond tot de notaris aan toe.
-
corina minneboo
10Toppers!
-
Restaurant Bleij
10Kundig & aardig personeel, snelle en adequate service. Echt een aanrader!
-
Tess van Oudheusden
10Fijne en heldere communicatie. Ons appartement was snel verkocht.
-
samantha kuijs
10Translated by AIGreat service! Nice family business with a lot of personal attention! I recommend it to everyone
-
Rens Brouwer
10Translated by AIHad a great experience, highly recommend!
-
Rene Hoogenboom
10Translated by AIExcellent real estate agent with very good knowledge and patience. Compliments to the entire team during the sale of my home.
-
ruben adriaanse
10Translated by AIVery good service
-
Noah A
10Translated by AIHad a super good experience with Kai. Well helped and the process went smoothly.
-
Mieke Schavemaker
8 -
Jur Hoekstra
10Translated by AIGreat help with the purchase of our first home!
-
Sten Houthuyzen
10Translated by AIGreat shop!
-
Jordi B
10 -
Mike Schroder
10 -
Huib Groen
10Translated by AITop realtor!