Montana Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke woningzorg in de regio Bussum en omgeving. Met jarenlange ervaring op het gebied van aankoop, verkoop en verhuur helpen we u graag bij het vinden van uw droomwoning of het succesvol verkopen van uw huidige woning. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat u altijd op de hoogte bent van de nieuwste marktontwikkelingen en woningaanbiedingen. Wij bieden een breed scala aan dienste...
Current housing stock
-
- Available
Havenstraat 11 A
1404EK Bussum
€ 649.000 k.k.
€ 5.500/m²
CSave as favorite- Living area
- 118 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Varenmeent 17
1218AN Hilversum
€ 600.000 k.k.
€ 4.444/m²
CSave as favorite- Living area
- 135 m²
- Land area
- 175 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Lambertus Hortensiuslaan 102
1412GZ Naarden
€ 365.000 k.k.
€ 5.887/m²
CSave as favorite- Living area
- 62 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold
Aagje Dekenlaan 98
1403HJ Bussum
€ 345.000 k.k.
DSave as favorite- Living area
- 70 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Purchased
Boomkleverlaan 78
1403CE Bussum
€ 545.000 k.k.
€ 5.396/m²
BSave as favorite- Living area
- 101 m²
- Land area
- 141 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Tets van Goudriaanstraat 4
1411VA Naarden
€ 395.000 k.k.
€ 5.064/m²
DSave as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- 145 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (33)
Review platforms
BronscoresTotal score
33 total reviews
Funda
18 reviews on Funda
15 reviews on Google
-
Vlindermeent 85
10Petra Visch en Marina de Kleer van Montana Makelaardij zijn erg plezierig in omgang, denken goed mee. Echt een aanrader om voor deze makelaar te kiezen
-
Waldecklaan 20
9Translated by AIFriendly & at the same time professional approach. Pro-actively involved in discussing sales-promoting points.
-
Soney Keyter
10Montana Makelaardij biedt uitzonderlijke service en expertise. Hun oog voor detail, persoonlijke begeleiding en professionaliteit zorgen ervoor dat het hele financiële planningsproces soepel en stressvrij verloopt. Het team doet er alles aan om uitstekende resultaten te behalen. Ik beveel ze van harte aan – echt fantastisch!
-
Aagje Dekenlaan 34
10Montana Makelaardij provides exceptional service and expertise. Their attention to detail, personalized support, and professionalism make the entire financial planning process smooth and stress-free. The team goes above and beyond to deliver excellent results. Highly recommend using them — truly fantastic!
-
Meidoornstraat 11
9Translated by AIVery pleasant and good consultation to achieve a successful approach. All the groundwork (wishes, financial possibilities, priorities) already done to be able to take action quickly if necessary.
-
Goeman Borgesiuslaan 36
10Translated by AIThe contact went well so we are very satisfied, I can recommend it to everyone. Good internal contact and agreements made through good consultation.