VOORMA EN WALCH MAKELAARS IN HET GOOI HILVERSUM
"Always five-star service, no compromises!"
Wonen is meer dan alleen een huis. Bij Voorma en Walch geloven we dat het om persoonlijkheid, passendheid en een gevoel van thuis gaat. Wij willen u niet alleen helpen kiezen uit woningen, maar ook begrijpen wie u bent. Daarom spreken wij u graag persoonlijk aan vóór we beginnen zoeken. Onze makelaars delen regelmatig kennis en ervaring, zodat uw zaak altijd in goede handen is. Sinds 2023 heeft Voorma en Walch een nieuw kantoor in Hilve...
Current housing stock
-
- Available
Minckelersstraat 28 A
1221KH Hilversum
€ 649.500 k.k.
€ 3.549/m²
Save as favorite- Living area
- 183 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Nachtegaalstraat 19
1221KR Hilversum
€ 449.500 k.k.
€ 6.811/m²
CSave as favorite- Living area
- 66 m²
- Land area
- 153 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Stationsstraat 58
1211EP Hilversum
€ 350.000 k.k.
€ 4.118/m²
CSave as favorite- Living area
- 85 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Banckertlaan 279
1215RB Hilversum
€ 37.500 k.k.
- Available
Noordereinde 105
1243JK 's-Graveland
€ 895.000 k.k.
€ 3.825/m²
Save as favorite- Living area
- 234 m²
- Land area
- 172 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Wisseloordlaan 137
1217DM Hilversum
€ 695.000 k.k.
€ 6.950/m²
ASave as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (24)
Review platforms
BronscoresTotal score
24 total reviews
Funda
22 reviews on Funda
2 reviews on Google
-
Jacob van Ruysdaelstraat 2
9Het was heel prettig samenwerken met Tiffany de Beer. Ook al zat het tegen, ze hield de moed erin en dat gaf mij ook weer hoop op een goede afloop. Ze reageerde immer snel op vragen. Kortom prima makelaar die ik zeker zou aanbevelen.
-
Kapelstraat 33
9Is niet te benauwd om tegengas te geven, heeft goed inzicht in wensen koper en mogelijkheden markt, geeft reële adviezen over aankoopprijzen, belooft geen gouden bergen met betrekking tot de verkoopprijs, reageert snel en goed op vragen.
-
's-Gravelandseweg 86 27
10Goed contact en proces heeft toch al hoog gespannen verwachting over troffen. Als u om een beoordeling vraagt meen ik zelf te weten hoe veel letters die moet bevatten en dat ik als ik kort en bondig beoordeel die niet kan versturen staat deze enquette in schrille tegenstelling tot de service van de makelaar
-
Ericastraat 46
10Het was erg fijn om met Stijn te werken. Hij was erg goed beschikbaar, het contact was prettig, en hij dacht goed mee waar nodig. Dankzij zijn snelle schakelen konden we snel een nieuw huis kopen, en hebben we ons eigen huis goed verkocht.
-
Middenweg 147
10Translated by AIExceptionally pleasant, relaxed and professional. As a result, we sold our house exceptionally quickly.
-
Saskia Sloot
10Translated by AIVery nicely assisted by Olivier with the purchase of a commercial property.