Bos Makelaars
"Personally, engaged and familiar"
Bos Makelaars in Wormerveer staat al meer dan 50 jaar bekend als een echte familiebedrijf dat mensen begeleidt bij de belangrijkste stappen in hun leven: het kopen of verkopen van een woning. Onze kleinschalige werkwijze zorgt ervoor dat persoonlijke aandacht geen belofte is, maar de kern van alles wat we doen. Bij ons ben je niet gewoon een klant; we nemen de tijd om jou écht te leren kennen, luisteren naar je wensen en denken mee. Of...
Current housing stock
-
- Available
Kattenlaan 66
1054KA Amsterdam
€ 1.445.000 k.k.
€ 9.507/m²
ASave as favorite- Living area
- 152 m²
- Land area
- 65 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Under consideration
Willem de Zwijgerlaan 76 2
1056JT Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 8.839/m²
DSave as favorite- Living area
- 56 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Purchased
Zonnedauwstraat 10
1531SM Wormer
€ 900.000 k.k.
€ 6.206/m²
ESave as favorite- Living area
- 145 m²
- Land area
- 634 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Polanenstraat 70 A
1013WB Amsterdam
€ 449.000 k.k.
€ 8.472/m²
CSave as favorite- Living area
- 53 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold subject to confirmation
Maurice Chevalierstraat 15
1311HA Almere
€ 519.000 k.k.
€ 4.254/m²
Save as favorite- Living area
- 122 m²
- Land area
- 315 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Purchased
Florastraat 87
1531TB Wormer
€ 375.000 k.k.
€ 5.281/m²
CSave as favorite- Living area
- 71 m²
- Land area
- 132 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (22)
Review platforms
BronscoresTotal score
22 total reviews
Funda
13 reviews on Funda
9 reviews on Google
-
Zonnedauwstraat 10
10Ons contact met makelaardij Bos was van het begin af aan uitstekend. Klaas is een serieuze en aimabele makelaar die zijn vak goed verstaat. Die "onze" zaak perfect aanvoelde. Snel kon schakelen om ons in korte tijd goed van advies te dienen.
-
Een funda gebruiker
10Klaas is een heel prettige makelaar om mee samen te werken. Hij verstaat zijn vak; geeft goede adviezen, luistert nauwkeurig naar de wensen van zijn klant, doet aan verwachtingsmanagement, is rustig en betrouwbaar, communiceert prettig. Bedankt Klaas!
-
Bickerslaan 11
10Topkantoor met een sublieme service. Overal wordt aangedacht. Snelle reactie op vragen of opmerkingen
-
Breestraat 81
9Translated by AIA competent real estate agent with knowledge of the Zaanstreek. Calm guidance. Know what's going on in the inner market.
-
Dr. C.W.H. van Raaltenpark 5
9Translated by AIWe knew the father of the Bos brothers. They don't do anything differently than their father, they sell no castles in the air and empty promises. Through Klaas we were able to successfully bid from abroad. Klaas had devised a good strategy. Klaas is service-oriented.
-
Lagedijk 13 A
10Translated by AIWhat a lovely real estate agent! Klaas and Henny expertly guided the sales process. Clear communication, we were always kept informed in a timely and expert manner. We had a lot of personal contact with both of them and they take the time for advice and questions. In short, excellent service. Many thanks Klaas and Henny.