Buijs Regiomakelaars 't Gooi
Buijs Regiomakelaars 't Gooi staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Hilversum en de omgeving. Met jarenlange ervaring op de lokale markt bieden wij begeleiding bij het kopen, verkopen en verhuren van woningen. Wij staan voor transparantie, professionaliteit én een duidelijke focus op uw wensen. Ons team van NVM-makelaars is gespecialiseerd in nieuwbouw en expat-gerelateerde transacties. Wij werken met hoge kwaliteit e...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Ericaweg 65
1251WK Laren
€ 675.000 k.k.
€ 5.153/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 319 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Elleboogweg 3
1251WH Laren
€ 625.000 k.k.
€ 6.944/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- 277 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Simon Stevinweg 4
1221AD Hilversum
€ 675.000 k.k.
€ 3.068/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 220 m²
- Área del lote
- 141 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Bajo precio
2e Oosterstraat 35
1211LH Hilversum
€ 550.000 k.k.
€ 5.238/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- 100 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Silenestraat 15 E
1214AM Hilversum
€ 375.000 k.k.
€ 6.944/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 54 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Confuciusplein 59
1064LG Amsterdam
€ 459.000 k.k.
€ 5.738/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 80 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (85)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
85 reseñas total
Funda
50 opiniones en Funda
35 reseñas en Google
-
Kamerlingh Onnesweg 265
10Zeer tevreden over Buijs Regiomakelaar. Maurits en Laurens hielden ons goed op de hoogte van elke stap in het proces. Geen poespas, maar eerlijk en transparant.
-
Carla Hazelaar
10Dit makelaarskantoor raad ik iedereen aan. Je wordt heel goed geholpen en alles wordt ook prima uitgelegd. Voor aankoop en verkoop. Wij hebben een heel fijn gesprek met Maurits gehad en hem raad ik ook zeer zeker aan. Groetjes Carla en Joop
-
Lisa Seegers
10Ik kan Buijs Regiomakelaars 't Gooi iedereen aanbevelen! Dankzij Maurits heb ik snel mijn droomhuis kunnen kopen. Hij geeft eerlijk en praktisch advies, denkt goed mee en heeft veel kennis van de woningmarkt én bouwtechnisch inzicht. Het hele proces wordt stap voor stap begeleid, met open en duidelijke communicatie, waardoor het kopen van een huis echt prettig en overzichtelijk is. Samen met Laurens vormen zij een geweldig team dat je volledig ondersteunt. Voor iedereen die snel en betrouwbaar geholpen wil worden bij het kopen van een huis is dit absoluut de juiste keuze!
-
Jhr. van Sypesteynlaan 53 c
10Mijn huis stond 5 maanden lang bij een andere makelaar te koop zonder bezichtigingen en bij Buijs waren er meteen een paar dagen nadat hij te koop stond bezichtigingen gepland en uiteindelijk ook snel verkocht! Maurits is erg deskundig, fijne en snelle communicatie en alles is duidelijk uitgelegd.