Deelen Makelaars SOEST • SOESTERBERG • BAARN
"¡Apego, energético y empujado al máximo!"
Deelen Makelaars Woningen staat sinds jaren voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Soest, Soesterberg en Baarn. Met een team van zes gecertificeerde medewerkers, samen met meer dan 100 jaar ervaring, bieden wij een breed spectrum aan expertise. Of het nu gaat om de verkoop van uw woning, een nalatenschap of een bedrijfspand, wij staan voor u klaar met deskundig advies en uitgebreide kennis. Bij Deelen Makelaars Woningen is...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Turfstreek 235
3766HW Soest
€ 799.000 k.k.
€ 6.053/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 132 m²
- Área del lote
- 356 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Fazantpad 29
3766JH Soest
€ 525.000 k.k.
€ 5.833/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- 123 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Veenbesstraat 240
3765BG Soest
€ 375.000 k.k.
€ 3.788/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 99 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Olijkeweg 25
3764CX Soest
€ 925.000 k.k.
€ 5.854/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 158 m²
- Área del lote
- 320 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Soesterbergsestraat 111 102
3768MA Soest
€ 475.000 k.k.
€ 5.938/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 80 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Vredehofstraat 13
3761HA Soest
€ 1.700.000 k.k.
€ 4.913/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 346 m²
- Área del lote
- 1042 m²
- Habitaciones de dormir
- 8
Reviews (109)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
109 reseñas total
Funda
70 opiniones en Funda
39 reseñas en Google
-
Ed Muileman
10Het was een uitgebreide bezichtiging ! En vriendelijk.
-
Gerrit van der Veenstraat 69
9Verkocht in zeer korte tijd en boven de vraagprijs. Begeleiding en service waren top. Volledig ontzorgd.
-
de Batenburg 11
8Sneller dan verwacht een appartement voor ons gevonden. Dan gaat het ineens razend snel. Dochter en zoon hebben veel van ons overgenomen. Geen enkel bezwaar.
-
Thijs Duindam
10 -
Stationsweg 22
10Prima ik doe al een lange tijd zaken met delen makelaars uit Soest ben erg te vreden ook een aanrader voor anderen ze helpen je met alles begin tot het einde
-
Raadhuisplein 7
9Contact was prettig. Verwachtingen zijn grotendeels waargemaakt. Het proces is soepel en zonder strubbelingen verlopen.
-
W. de Vries
2Als je van smerige spelletjes houdt, dan moet je bij deze makelaar zijn! Eén ster is nog teveel. Afgelopen vrijdag een bod gedaan op een bedrijfspand dat ze al een hele tijd te koop hadden staan. Mijn bod was te laag, of ik de dag erna (zaterdag) 'gezien de belangstelling' mijn maximale voorstel kan laten weten (er was alleen verteld dat er na mij nog een bezichtiging zou zijn). Dus ik laat zaterdag weten wat ik maximaal wil bieden (zonder financieringsvoorbehoud etc). Op zondag reactie, 'ze had het voorgelegd aan de eigenaren en ze gingen erover nadenken'. Maandagmiddag gebeld met de vraag of er al een reactie was. Nee, ze heeft eigenlijk alleen eind van de middag/avond contact gezien het werk van verkopers, maar ze laat het weten als ze ze gesproken heeft. Dinsdagochtend nog steeds geen reactie, weer gebeld. Nee, overdag geen contact met verkopers, eind van de avond gaat ze opnieuw contact opnemen. Allemaal heel vaag, ze zouden nog nog aan het nadenken zijn over het voorstel. Ik had inmiddels een bijzonder slecht voorgevoel, dus gevraagd wat er aan de hand is. Wat er zou zijn, is dat de eigenaren het moeilijk vinden om in te stemmen met in hun ogen te lage bod wordt aangegeven... Ik geef aan dat ik echt vandaag een reactie wil. In de avond word ik eindelijk gebeld, ze had beide eigenaren uitgebreid gesproken en ze kunnen de bieding niet accepteren. Geen tegenbod of gewenste koopprijs? Ze hebben het er niet over gehad wordt gezegd. Heel vreemd, ok... dus einde verhaal? Dag erna (vandaag) bel ik rond het middaguur toch opnieuw en vraag ad rem of het pand al verkocht is. Antwoord: Ja, net verkocht! Dat ga je niet menen... Oftewel, we waren in onderhandeling en mijn bod is een paar dagen aan het lijntje gehouden. Ondertussen heeft men de tijd gebruikt om een bod bij een ander uit te lokken en/of uit te onderhandelen zonder mij te informeren dat ze met een andere bezig waren (of dat er uberhaupt nog een andere bieding was). En wel eerst druk zetten om bij mij een maximale bieding (met goede overige voorwaarden) los te peuteren (wat natuurlijk een stuk comfortabeler onderhandelt richting de andere partij). Ik mag hopen dat de partij die het pand heeft weten te kopen niet op een vergelijkbare smerige manier (met behulp van mijn bod) tot een hogere prijs gepusht is. En nee, mevrouw snapt niet dat het een kwalijke manier van handelen is, ze heeft niks verkeerd gedaan. Ik verzin maar wat wordt er tussen de regels door gezegd. Ps. Nog een tip voor de koper. Er wordt in de advertentie expliciet gesproken over 'netto' meters, maar het zijn 'bruto' meters die verkocht worden. Dus in feite koop je bijna 10% minder dan wat men doet voorkomen.