De Interim Makelaar
"¡La conexión personal para todas sus necesidades de vivienda!"
De Interim Makelaar staat voor persoonlijk advies en gedetailleerde begeleiding bij de aankoop of verkoop van uw woning. In Almere en het omgevende gebied werken wij als NVM-makelaarskantoor met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit. Onze ervaring in beleggen, taxaties en het hele verkoop- of aankoopproces zorgt voor een betrouwbare partner bij uw woonwensen. Met specialisten die gespecialiseerd zijn in beleggen en ondersteu...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Urkwal 88
1324HR Almere
€ 325.000 k.k.
€ 5.000/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 65 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Hartingstraat 190
3511HV Utrecht
€ 495.000 k.k.
€ 5.893/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 84 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Witte Klaverstraat 2 A
1314PC Almere
€ 275.000 k.k.
€ 4.741/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 58 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Eierlanden 106
1274CX Huizen
€ 497.500 k.k.
€ 4.522/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 143 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Gooimeerpromenade 109
1277EW Huizen
€ 695.000 k.k.
€ 4.964/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Archipelplein 71
1276NX Huizen
€ 545.000 k.k.
€ 6.193/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (32)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
32 reseñas total
Funda
18 opiniones en Funda
14 reseñas en Google
-
Gooimeerpromenade 109
10De Interim Makelaar ( vertegenwoordigd door Ingrid Terwal ) is zeer behulpzaam en een goede makelaar. Ze beheert het proces alsof haar eigen huis wordt verkocht en leidt met dat gevoel van eigenaarschap van begin tot eind. Het fijne is dat ze altijd openstaan voor vragen en ook haar ideeën eerlijk geven. Ingrid, bedankt!
-
Diepeweg 11 C
10Professionele en betrokken aankoopmakelaar . Zeer goede communicatie en echt oog voor mij wensen . Absoluut aan te raden !
-
Eierlanden 106
10deze gedreven makelaar heeft ons op buitengewoon deskundige wijze bij deze verkoop begeleid. Gewoon super!
-
Prik
10Duidelijk, eerlijk en vol passie! Zeer gedreven Makelaar. Zeker aan te raden 👌🏻 …
-
Archipelplein 71
10De begeleiding door de Interim Makelaar van het gehele aankoopproces is geschied op een buitengewoon vakkundige wijze.
-
Kastanjeleane 66 A
10Wat een fijne Makelaar, zeer gedreven en weet precies waar ze het over heeft. Geeft ook goede aanwijzingen en advies! Zeker aan te raden! Zij was onze verkoop makelaar
-
Henry Stanleystraat 113
10Traducido por IAPrimero y antes que nada, profesional. La retroalimentación fue muy rápida y buena. Fue genial la colaboración, tanto nuestra como la de la agencia inmobiliaria.
-
Eduard van Beinumstraat 53
10Traducido por IATuvimos primer contacto. Los números dicen suficiente. El conocimiento del mercado es muy bueno. Buena asistencia y, por lo tanto, rápidamente con nosotros una sensación de que ella había hecho nuestra ventaja.