De Interim Makelaar
"The personal connection for all your home desires!"
De Interim Makelaar staat voor persoonlijk advies en gedetailleerde begeleiding bij de aankoop of verkoop van uw woning. In Almere en het omgevende gebied werken wij als NVM-makelaarskantoor met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit. Onze ervaring in beleggen, taxaties en het hele verkoop- of aankoopproces zorgt voor een betrouwbare partner bij uw woonwensen. Met specialisten die gespecialiseerd zijn in beleggen en ondersteu...
Current housing stock
-
- Available
Urkwal 88
1324HR Almere
€ 325.000 k.k.
€ 5.000/m²
ASave as favorite- Living area
- 65 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Hartingstraat 190
3511HV Utrecht
€ 495.000 k.k.
€ 5.893/m²
BSave as favorite- Living area
- 84 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Witte Klaverstraat 2 A
1314PC Almere
€ 275.000 k.k.
€ 4.741/m²
BSave as favorite- Living area
- 58 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold
Eierlanden 106
1274CX Huizen
€ 497.500 k.k.
€ 4.522/m²
BSave as favorite- Living area
- 110 m²
- Land area
- 143 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Gooimeerpromenade 109
1277EW Huizen
€ 695.000 k.k.
€ 4.964/m²
ASave as favorite- Living area
- 140 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Purchased
Archipelplein 71
1276NX Huizen
€ 545.000 k.k.
€ 6.193/m²
ASave as favorite- Living area
- 88 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (32)
Review platforms
BronscoresTotal score
32 total reviews
Funda
18 reviews on Funda
14 reviews on Google
-
Gooimeerpromenade 109
10De Interim Makelaar ( vertegenwoordigd door Ingrid Terwal ) is zeer behulpzaam en een goede makelaar. Ze beheert het proces alsof haar eigen huis wordt verkocht en leidt met dat gevoel van eigenaarschap van begin tot eind. Het fijne is dat ze altijd openstaan voor vragen en ook haar ideeën eerlijk geven. Ingrid, bedankt!
-
Diepeweg 11 C
10Professionele en betrokken aankoopmakelaar . Zeer goede communicatie en echt oog voor mij wensen . Absoluut aan te raden !
-
Eierlanden 106
10deze gedreven makelaar heeft ons op buitengewoon deskundige wijze bij deze verkoop begeleid. Gewoon super!
-
Prik
10Duidelijk, eerlijk en vol passie! Zeer gedreven Makelaar. Zeker aan te raden 👌🏻 …
-
Archipelplein 71
10De begeleiding door de Interim Makelaar van het gehele aankoopproces is geschied op een buitengewoon vakkundige wijze.
-
Kastanjeleane 66 A
10Wat een fijne Makelaar, zeer gedreven en weet precies waar ze het over heeft. Geeft ook goede aanwijzingen en advies! Zeker aan te raden! Zij was onze verkoop makelaar
-
Henry Stanleystraat 113
10Translated by AIFirst and foremost professional. Feedback very quick and good. Was great the cooperation so us and the real estate agent
-
Eduard van Beinumstraat 53
10Translated by AIFirst contact made. The numbers speak for themselves. Market knowledge is very good. Good guidance and therefore quickly gave the feeling that they had made our interests their own.