De Interim Makelaar
"Die persönliche Verbindung für all Ihre Wohnträume!"
De Interim Makelaar staat voor persoonlijk advies en gedetailleerde begeleiding bij de aankoop of verkoop van uw woning. In Almere en het omgevende gebied werken wij als NVM-makelaarskantoor met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit. Onze ervaring in beleggen, taxaties en het hele verkoop- of aankoopproces zorgt voor een betrouwbare partner bij uw woonwensen. Met specialisten die gespecialiseerd zijn in beleggen en ondersteu...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Urkwal 88
1324HR Almere
€ 325.000 k.k.
€ 5.000/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 65 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Hartingstraat 190
3511HV Utrecht
€ 495.000 k.k.
€ 5.893/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 84 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Witte Klaverstraat 2 A
1314PC Almere
€ 275.000 k.k.
€ 4.741/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 58 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft
Eierlanden 106
1274CX Huizen
€ 497.500 k.k.
€ 4.522/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 110 m²
- Fläche des Grundstücks
- 143 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Gooimeerpromenade 109
1277EW Huizen
€ 695.000 k.k.
€ 4.964/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 140 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Bestellt
Archipelplein 71
1276NX Huizen
€ 545.000 k.k.
€ 6.193/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (32)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
32 Bewertungen insgesamt
Funda
18 Bewertungen auf Funda
14 Bewertungen bei Google
-
Gooimeerpromenade 109
10De Interim Makelaar ( vertegenwoordigd door Ingrid Terwal ) is zeer behulpzaam en een goede makelaar. Ze beheert het proces alsof haar eigen huis wordt verkocht en leidt met dat gevoel van eigenaarschap van begin tot eind. Het fijne is dat ze altijd openstaan voor vragen en ook haar ideeën eerlijk geven. Ingrid, bedankt!
-
Diepeweg 11 C
10Professionele en betrokken aankoopmakelaar . Zeer goede communicatie en echt oog voor mij wensen . Absoluut aan te raden !
-
Eierlanden 106
10deze gedreven makelaar heeft ons op buitengewoon deskundige wijze bij deze verkoop begeleid. Gewoon super!
-
Prik
10Duidelijk, eerlijk en vol passie! Zeer gedreven Makelaar. Zeker aan te raden 👌🏻 …
-
Archipelplein 71
10De begeleiding door de Interim Makelaar van het gehele aankoopproces is geschied op een buitengewoon vakkundige wijze.
-
Kastanjeleane 66 A
10Wat een fijne Makelaar, zeer gedreven en weet precies waar ze het over heeft. Geeft ook goede aanwijzingen en advies! Zeker aan te raden! Zij was onze verkoop makelaar
-
Henry Stanleystraat 113
10Übersetzt durch KIPrima und vor allem fachkundig. Feedback sehr schnell und gut. Die Zusammenarbeit war großartig, also uns und der Maklerin.
-
Eduard van Beinumstraat 53
10Übersetzt durch KIErstmals Kontakt aufgenommen. Zahlen sprechen für sich. Marktkenntnis ist sehr gut. Gute Betreuung und dadurch schnell bei uns das Gefühl zu geben, dass sie unser Interesse in ihr eigenes gelegt hatte.