inter immo Makelaardij B.V.
In Almere staat inter immo Makelaardij B.V. voor betrouwbare en resultaatgerichte makelaarsdienstverlening. Met jarenlange ervaring en een sterke lokale kennis, helpen wij u bij de aankoop, verkoop en verhuur van uw woning. Wij zijn er voor u, van start tot eind, met persoonlijke aandacht en een duidelijke werkwijze. Wij specialiseren ons in verkoop, verhuur en aankoop van woningen. Onze expertise ligt in het beleggen, herbestemmen en n...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Hofstedestraat 33
1333TC Almere
€ 445.000 k.k.
€ 3.803/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- 139 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Stopperknoop 27
1319GK Almere
€ 775.000 k.k.
€ 5.099/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 152 m²
- Fläche des Grundstücks
- 267 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Schoutstraat 13
1315EV Almere
€ 399.000 k.k.
€ 4.030/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 99 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Stamerbos 48
1358EP Almere
€ 1.125.000 k.k.
€ 4.294/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 262 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 7
-
- Verfügbar
Venloweg 60
1324DN Almere
€ 435.000 k.k.
€ 3.884/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 112 m²
- Fläche des Grundstücks
- 157 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Renoirstraat 58
1328PP Almere
€ 370.000 k.k.
€ 3.895/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (407)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
407 Bewertungen insgesamt
Funda
173 Bewertungen auf Funda
234 Bewertungen bei Google
-
Antillenweg 20
9Het contact met onze makelaar verliep zeer prettig, ze gaf ons een goed gevoel. Ze nam de kopers goed mee, hield ons goed op de hoogte. Even enthousiast alsof het haar eigen huis betrof, zeer vriendelijk en komt afspraken na. Helder en prettig in communicatie en geeft je het gevoel alsof je de enige bent waarmee ze werkt.
-
Gilles de Geusstraat 29
10Wij zijn ontzettend tevreden over onze ervaring met Mandy van Inter Immo Almere als aankoopmakelaar. Wij kozen voor het pakket waarbij mijn partner en ik samen met Mandy in een groepsapp zaten en waarbij zij meeging naar maximaal 10 bezichtigingen. In deze oververhitte woningmarkt is het ons dankzij Mandy gelukt om binnen anderhalve maand een huis te kopen dat volledig aan onze wensenlijst voldeed én ook nog in onze favoriete wijk lag. Dat hadden we zonder haar expertise waars…
-
Freyjaplantsoen 122
9Contact met Interimmo verliep uiterst goed. Je wordt meegenomen gedurende het hele traject. We zouden deze makelaar aan elke woningverkoper aanbevelen.
-
Johannes Vermeerstraat 155
9Top geadviseerd en top begeleid! Zeker 1 van de beste in Almere. Altijd fijn om een makelaar te hebben die je huis goed verkoopt.
-
Francisco Pizarrostraat 126
9Er was sprake van een prettig contact en ze hebben het met hun lokale kennis goed in de markt gezet.