Buurman Makelaardij
"Mejor un buen vecino que un amigo lejano."
Buurman Makelaardij is een NVM-makelaarskantoor in Apeldoorn dat zich onderscheidt door een unieke aanpak. Onze makelaars presenteren elk huis in een persoonlijke woonvideo, waardoor wij vaak herkend worden op straat. Door jarenlang met succes te werken aan makelen en marketing, zijn wij uitgegroeid tot één van de grootste kantoren in de regio. Onze methode levert concreet resultaat: we bereiken meer potentiële kopers voor de verkoop va...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Boswachtersveld 710
7327JR Apeldoorn
€ 550.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 174 m²
- Área del lote
- 360 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Fortunalaan 120
7321GN Apeldoorn
€ 425.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- 133 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Koning Stadhouderlaan 323
7331AN Apeldoorn
€ 370.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 85 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Burgemeester Jhr. Quarles van Uffordlaan 31
7321ZS Apeldoorn
€ 639.500 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 181 m²
- Área del lote
- 183 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Debussylaan 6
7333DG Apeldoorn
€ 324.500 k.k.
€ 4.160/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- 172 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kwikstraat 58
7334BK Apeldoorn
€ 395.000 k.k.
€ 4.031/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- 165 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (134)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
134 reseñas total
Funda
113 opiniones en Funda
21 reseñas en Google
-
G.P. Duuringlaan 24
9Prettig en duidelijke communicatie. Ik kan Buurman makelaardij zeker aanbevelen. Goed geholpen en plezierig
-
Narda van Terwisgastraat 23
9Uitstekende service en begeleiding bij de verkoop van mijn huis. Het contact met de makelaar was heel erg prettig, ik ben goed geïnformeerd en werd na afloop van de kijkmomenten elke keer goed op de hoogte gehouden.
-
Ptolemaeusstraat 9
10Robin Bussink heeft t perfect gedaan. Zeer professioneel 👍 Wij wensen Robin heel veel succes met het opstarten van zijn nieuwe makelaarskantoor . Alle vertrouwen dat dit gaat lukken.
-
Gruttersdreef 531
9Zowel gekocht als verkocht via deze makelaar. Communicatie is altijd helder en duidelijk. Werken als een echt team waar de binnendienst altijd bereikbaar en op de hoogte is. Transparant in strategie en verwachtingen met als kers op de taart een plan dat helemaal goed samenkomt. M.a.w. we hebben een mooi bedrag voor onze woning gekregen. Enige tegenvaller was de fotograaf die via de makelaar was geregeld. De foto's waren mooi maar een hoop kleine foutjes gemaakt tijdens het proc…
-
Gunninglaan 26
10"Arjan Buurman heeft ons uitstekend geholpen bij de verkoop van mijn moeders huis. Deskundig, goed voorbereid en een fijne gesprekspartner. De communicatie was top: na elke bezichtiging kregen we meteen een update. De woning is voor een mooie prijs verkocht. Zoek je een betrouwbare makelaar die doet wat hij belooft? Dan raden wij Buurman Makelaardij zeker aan!"