Vreeken & Meijer makelaardij (ERA)
"Vreeken & Meijer makelaardij FUERTE por SERVICIO!"
Vreeken & Meijer makelaardij staat voor betrouwbare en doortastende onroerendgoedzaken in Bodegraven. Onze medewerkers zijn goed opgeleid en ervaren in de lokale markt, waardoor wij u beter kunnen begeleiden bij het kopen of verkopen van uw woning. Wij zijn actueel en blijven nauwlettend op de ontwikkelingen in de regio letten. Met onze ervaring als ERA makelaar zorgen wij ervoor dat uw woning optimaal in de schijnwerper komt. Wij gebru...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Heemraadslaan 43
2411SV Bodegraven
€ 440.000 k.k.
€ 3.929/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 142 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Meerval 33
2411DR Bodegraven
€ 469.000 k.k.
€ 4.737/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 99 m²
- Área del lote
- 138 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Steekterweg 25 A
2407BD Alphen aan den Rijn
€ 650.000 k.k.
€ 5.909/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Koraalzwam 167
2403SV Alphen aan den Rijn
€ 350.000 k.k.
€ 4.268/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 82 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Klaproos 31
2412AH Bodegraven
€ 745.000 k.k.
€ 4.571/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 163 m²
- Área del lote
- 180 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kerkstraat 101 b
2411AC Bodegraven
€ 450.000 k.k.
€ 4.737/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- 203 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (77)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
77 reseñas total
Funda
47 opiniones en Funda
30 reseñas en Google
-
Graaf Adolfstraat 3
10Als leek zie je heel veel beren op de weg met verkopen woning.. En als ik terug kijk is alles gladjes verlopen dankzij de deskundige adviezen en begeleiding vanaf de taxatie tot aan de overdracht zijn we super geholpen en konden we altijd met vragen bij ze terecht. Toppertjes die Esmé en Arjan .
-
Brasem 62 a
9Prima informeel contact en goede informatie. Zouden deze makelaar zo weer kiezen. Doet alles voor je en ontzorgt je prima.
-
Ambachtshof 63
9Helder en duidelijk geholpen. Vriendelijk en soepel contact. Hebben alles zorgeloos geregeld, had er zelf geen omkijken meer naar.
-
Henegouwerhof 1
10Het contact met de makelaar verliep makkelijk. Langs allerlei kanalen waren zij makkelijk bereikbaar. De benadering was warm en persoonlijk. Wij krijgen het idee dat ze erg goed weten hoe dit allemaal werkt en dat voelde heel geruststellend in deze grote beslissingen.
-
Kievitsheuvel 90
10Traducido por IAEl contacto con el agente inmobiliario fue agradable y profesional. Recibimos rápidamente respuestas a nuestras preguntas y fuimos bien informados de cada paso del proceso. Nuestras expectativas estaban claramente discutidas y también se cumplieron. El agente inmobiliario pensó activamente y dio consejos honestos, lo que nos dio mucha confianza. En general, una experiencia muy agradable.