Eline Makelaardij
Eline Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Breda. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de lokale markt, helpen we zowel kopers als verkopers efficiënt en transparant door de koop- of huurproces. In Breda en omgeving is Eline Makelaardij een betrouwbare partner voor wie kwaliteit en professionaliteit in de makelaarsdienst belangrijk zijn. Onze dienstverlening is gericht op trans...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Kennedystraat 11
5298TP Liempde
€ 495.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 293 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Oude Dijk 62
5298BE Liempde
€ 579.500 k.k.
€ 3.812/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 152 m²
- Área del lote
- 219 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Mozartlaan 51
5283KB Boxtel
€ 489.500 k.k.
€ 3.824/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- 250 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Baanderherenweg 83
5282RE Boxtel
€ 515.000 k.k.
€ 3.815/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 144 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Lochtenberg 13
5296LL Esch
€ 469.500 k.k.
€ 4.307/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- 286 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Keefheuvel 36
5298AK Liempde
€ 729.500 k.k.
€ 5.031/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- 565 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (46)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
46 reseñas total
Funda
16 opiniones en Funda
30 reseñas en Google
-
Neeltje Timmermans
10Wij zijn zeer tevreden over Eline Makelaardij. Alles wordt goed afgestemd, de communicatie is duidelijk en professioneel, en er wordt echt geluisterd naar je wensen. Het hele proces werd uit handen genomen, waardoor het overzichtelijk en prettig bleef. De begeleiding is persoonlijk en betrokken. Daarnaast straalt de makelaar veel ervaring en deskundigheid uit. De uitgebreide marktkennis geeft vertrouwen, en dankzij de korte lijnen en het sterke netwerk verloopt alles snel en soepel. Kortom: een betrouwbare, betrokken en enthousiaste makelaar die echt voor je klaarstaat. Absoluut een aanrader voor een zorgeloze verkoop!
-
Albinonistraat 41
8Plezierig contact. Snelle actie's en reactie's. Goede onderbouwde argumentaties. Kundig met veel kennis van de wijk.
-
Newtonplein 17
10Er is geen betere. Geen enkel minpuntje en bovendien een heel fijn persoon!! Terwijl ik haar zonder voorkennis had benaderd. Dus wist niet waar ik aan begon.. Alle lof voor Eline.
-
Albinonistraat 102
10Zeer betrouwbare en informatieve makelaar. Geeft duidelijke uitleg en hield ons goed op de hoogte. Zeker aan aanrader👍🏽
-
De Beukums 68
10Traducido por IAEline es amable, servicial, atenta, experta y especialmente muy agradable. Ella piensa contigo y te mantiene bien informado.
-
Suzan Van De Laar