AWM MAKELAARDIJ oz
"¡Personalmente, una clase aparte!"
AWM MAKELAARDIJ OZ is een onafhankelijk kantoor dat met persoonlijkheid en professionaliteit de huizenmarkt beheerst. De combinatie van ervaring, kennis en passie zorgt voor een sterke aanpak die aanspreekt bij zowel kopers als verkopers. In een markt waar elke transactie uniek is, staat het team voor in met vertrouwen en betrouwbaarheid. De makelaars van AWM MAKELAARDIJ OZ brengen een breed spectrum aan vaardigheden mee, van verkoop to...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
IJsselkade 122
6981LH Doesburg
€ 595.000 k.k.
€ 5.219/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
De Breide 10
6983HG Doesburg
€ 825.000 k.k.
€ 3.056/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 270 m²
- Área del lote
- 848 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Klapstraat 231
6931CH Westervoort
€ 955.000 k.k.
€ 3.590/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 266 m²
- Área del lote
- 670 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
F D Rooseveltsingel 23
6981EE Doesburg
€ 745.000 k.k.
€ 5.103/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 146 m²
- Área del lote
- 1256 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Zandbergstraat 20
6981DR Doesburg
€ 650.000 k.k.
€ 2.653/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 245 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Abel Tasmanstraat 19
8023XC Zwolle
€ 425.000 k.k.
€ 5.120/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- 171 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (58)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
58 reseñas total
Funda
43 opiniones en Funda
15 reseñas en Google
-
Abel Tasmanstraat 19
10Traducido por IAApreciamos mucho el entusiasmo y el duro trabajo del agente inmobiliario. Hubo un buen asesoramiento y cooperación. Un agente inmobiliario agradable en quien puedes confiar plenamente con la venta de tu casa.
-
Grote Biesem 40
10Fijne makelaars zowel Sandra als Wopke. Communiceren goed en nemen de zorg van verkoop volledig uit handen. Top
-
Lange Hofstraat 27 d
10Wij zijn ontzettend tevreden over onze makelaar. Vanaf het eerste contactmoment voelden we ons serieus genomen en goed begeleid. De communicatie was helder, snel en transparant, waardoor we altijd precies wisten waar we aan toe waren. Onze makelaar heeft veel kennis van de markt en gaf eerlijk en deskundig advies, zowel bij de verkoop als tijdens het hele onderhandelingsproces. Dankzij de professionele aanpak, betrokkenheid en inzet is alles soepel en succesvol verlopen. Wij k…
-
Hoefbladveld 49
9De combinatie van professionaliteit en persoonlijke touch is wat AWM Makelaardij tot een makelaarskantoor maakt wat hoort wat je zegt en verkoopt met een glimlach
-
Broekhuizen 32
7Heel prettig contact gehad met de makelaar, zowel voor de aankoop van ons nieuwe huis als de verkoop van onze huidige woning. Hij werkt vlot en daadkrachtig, enige verbeterpunt is dat we soms iets meer afstemming fijn hadden gevonden. Zeker een warme aanbeveling!