Voncken makelaardij o.g. en fin. dienstverlening
Voncken makelaardij o.g. en financiële dienstverlening staat voor betrouwbare makelaarsdienst in en rond Vaals. Wij combineren jarenlange ervaring met persoonlijk contact om u te begeleiden bij de koop, verkoop of huur van onroerend goed. Ons kantoor staat voor professionaliteit en transparantie in een regio waar we goed op de hoogte zijn van de markt. Wij bieden een breed aanbod diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Van Alphenstraat 4
6416ED Heerlen
€ 365.000 k.k.
€ 3.318/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 119 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Irmgardstraat 2
6291JB Vaals
€ 335.000 k.k.
€ 2.519/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 371 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Hopschet 16
6294BL Vijlen
€ 375.000 k.k.
€ 2.568/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 146 m²
- Área del lote
- 130 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Pastoor Prickaertsstraat 5
6291LL Vaals
€ 375.000 k.k.
€ 3.409/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 172 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Pastorijweg 65
6294AB Vijlen
€ 290.000 k.k.
€ 3.152/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- 280 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Pastoor Halmansstraat 10
6325EJ Berg en Terblijt
€ 375.000 k.k.
€ 3.440/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- 299 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (27)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
27 reseñas total
Funda
16 opiniones en Funda
11 reseñas en Google
-
Kiebeukel 35
10De makelaar kon goed inspelen op de behoeftes en gevoeligheden van de in dit geval bijzondere opdrachtgever als kerkelijke gemneenschap.
-
Pastoor Halmansstraat 10
10De makelaar, Edwin, heeft goede kennis van zaken en begeleiding in het hele verkoopproces. Altijd snel en duidelijk contact en uitleg.
-
Paula J.
2 -
Viergrenzenweg 192
10Het contact met de makelaar verliep goed. Alles ging netjes in overleg en hadden wekelijks contact. Ik zou de makelaar die wij hadden ook gegarandeerd aanraden!
-
Pastoor Steinbuschstraat 11
9Traducido por IALa comunicación con el agente inmobiliario fue excelente. Se respondió a tiempo y de forma clara cuando surgieron nuevas oportunidades. Todo también se explicó claramente.
-
Kolmondstraat 25 a
10Traducido por IAMejor servicio integral así como un extremadamente alto nivel de competencia profesional y, sobre todo, social. Además, un socio comercial muy agradable.
-
Oude Akerweg 39
9Traducido por IAMuy satisfecho con nuestro agente inmobiliario Voncken makelaardij. Muy motivado, visión clara y fundamentada, realista, abierto y honesto.
-
Viergrenzenweg 72
10Traducido por IAEstamos muy satisfechos con el servicio de nuestro agente inmobiliario. Profesional, amable y siempre accesible para preguntas. ¡El proceso de venta fue rápido y fluido!