De Huizenbeurs
In Hazerswoude-Dorp staat De Huizenbeurs voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij elke stap op de woningmarkt. Of u nu koopt, verkoopt of taxeert, wij staan voor u klaar met professionele adviezen en transparante communicatie. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en taxaties. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op uw w...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
von Sieboldstraat 2
2771TL Boskoop
€ 575.000 k.k.
€ 4.107/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 237 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Dokter Hamburgerlaan 45
2771JR Boskoop
€ 420.000 k.k.
€ 3.529/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 170 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Passage 98
2741GP Waddinxveen
€ 285.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 60 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Noordeinde 349
2771WR Boskoop
€ 725.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 149 m²
- Área del lote
- 620 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Julianastraat 4
2771DX Boskoop
€ 450.000 k.k.
€ 4.327/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- 316 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Burgemeester Trooststraat 107
2741TW Waddinxveen
€ 425.000 k.k.
€ 3.542/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 166 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (158)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
158 reseñas total
Funda
139 opiniones en Funda
19 reseñas en Google
-
Steenbokstraat 25
10Zeer deskundig, goede kennis van de markt en altijd bereikbaar voor vragen. Houden je goed op de hoogte.
-
Clusiuserf 4
9In samenwerking met de huizenbeurs is het appartement van onze ouders snel en succesvol verkocht. Top makelaar!
-
Otto-erf 22
10Isabelle heeft ons heel fijn geholpen bij de verkoop van onze woning. Ze is persoonlijk, lief, vakkundig en stond altijd voor ons klaar.
-
Ds. Bennink Boltstraat 4
10We kregen snelle reacties van de makelaar, deskundig advies en contact met korte lijntjes. Kortom, super!
-
Zilverschoon 23
10Snel en eenvoudig contact. Goede tips over hoe het huis goed in de markt te zetten, zowel qua vraagprijs als qua uitstraling. We zijn tijdens de verkoop steeds goed op de hoogte gehouden over de bezichtigingen door een dagelijkse terugkoppeling. Ook de communicatie over de app met betrekking tot het hele proces was fijn. Vanaf het eerste contact een super goede service en duidelijke communicatie.
-
Kweepeer 4
10Wij kijken met een zeer goed gevoel terug op de verkoop van ons huis. Het contact gedurende het hele proces was prettig: duidelijk, snel en altijd vriendelijk. We werden goed op de hoogte gehouden van de voortgang en konden met al onze vragen terecht. De begeleiding was professioneel en gaf ons veel vertrouwen, wat de verkoop een stuk minder stressvol maakte. Alles werd zorgvuldig en efficiënt geregeld, met een mooi eindresultaat. Kortom, een zeer fijne samenwerking die wij ze…