De Vreij Makelaardij
En Brielle, De Vreij Makelaardij ofrece un servicio inmobiliario confiable y personal. Con una visión fresca sobre los negocios y amplia experiencia en la región, le ayudamos a comprar, vender y tasar viviendas y empresas. Estamos activos en todas las clases de precios e inmuebles, para poder guiarle mejor en cada transacción. Nuestro servicio incluye venta, compra y tasaciones. Trabajamos con profesionalidad y transparencia, respaldado...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
FHG v Itersonlaan 68
3233EL Oostvoorne
€ 985.000 k.k.
€ 5.442/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 181 m²
- Área del lote
- 400 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Mr P J Oudweg 21
3214XN Zuidland
€ 300.000 k.k.
€ 4.000/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- 128 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Nobelstraat 36
3231BC Brielle
€ 460.000 k.k.
€ 3.194/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 144 m²
- Área del lote
- 131 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Kreek 23
3232EH Brielle
€ 420.000 k.k.
€ 3.333/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 169 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Fregat 28
3232CH Brielle
€ 565.000 k.k.
€ 4.185/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 146 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Brielseweg 37
3233AB Oostvoorne
€ 580.000 k.k.
€ 5.179/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 505 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (89)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
89 reseñas total
Funda
45 opiniones en Funda
44 reseñas en Google
-
Jan van Duivenvoordepad 10
10Zowel de koop als verkoop van mijn woning bij de Vreij makelaardij gedaan wat als zeer prettig is ervaren. Het team de Vreij heeft mij geheel ontzorgd met hun deskundigheid en stonden klaar voor elke vraag wat ervoor heeft gezorgd dat mijn woning snel verkocht was. Het was prettig zaken doen. Dank daarvoor!!
-
Cor Ras
10Heel blij met deze makelaar. Heeft goede kennis van de omliggende marktwaarde en de communicatie verliep uitstekend. Zeer aan te bevelen!
-
Gootepad 5
9Prettig en snel contact. We kregen een duidelijke uitleg over het verkoop traject. Ondernam acties bij onze "slecht weer" foto`s.
-
Witte de Withstraat 10 a
10Het verkoopproces is van het begin tot het einde prima verlopen. De aanpak is professioneel, de afspraken zijn duidelijk, de begeleiding uitstekend en de communicatie is prettig en met korte lijnen. We kunnen De Vreij Makelaardij van harte aanbevelen!
-
Andre Avelino
10"We zijn zeer tevreden over het gehele verkooptraject. De presentatie was prachtig. Het gehele proces verliep vlot. Goede feedback over ontwikkelingen en altijd bereikbaar. Kortom, deze makelaar is echt een aanrader.
-
Houtkoperstraat 12
9"We zijn zeer tevreden over het gehele verkooptraject. De presentatie was prachtig. Het gehele proces verliep vlot. Goede feedback over ontwikkelingen en altijd bereikbaar. Kortom, deze makelaar is echt een aanrader.