De Vreij Makelaardij
In Brielle staat De Vreij Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een frisse kijk op zaken en ruime ervaring in de regio, helpen we u bij het kopen, verkopen en taxeren van woningen en bedrijven. Wij zijn actief in alle prijsklassen en woningtypen, zodat wij u beter kunnen begeleiden bij elke transactie. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop en taxaties. Wij werken met professionaliteit en transparantie,...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
FHG v Itersonlaan 68
3233EL Oostvoorne
€ 985.000 k.k.
€ 5.442/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 181 m²
- Superficie du terrain
- 400 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Mr P J Oudweg 21
3214XN Zuidland
€ 300.000 k.k.
€ 4.000/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- 128 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Nobelstraat 36
3231BC Brielle
€ 460.000 k.k.
€ 3.194/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 131 m²
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Kreek 23
3232EH Brielle
€ 420.000 k.k.
€ 3.333/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 169 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Fregat 28
3232CH Brielle
€ 565.000 k.k.
€ 4.185/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 146 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Brielseweg 37
3233AB Oostvoorne
€ 580.000 k.k.
€ 5.179/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 505 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (89)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
89 avis total
Funda
45 commentaires sur Funda
44 commentaires sur Google
-
Jan van Duivenvoordepad 10
10Zowel de koop als verkoop van mijn woning bij de Vreij makelaardij gedaan wat als zeer prettig is ervaren. Het team de Vreij heeft mij geheel ontzorgd met hun deskundigheid en stonden klaar voor elke vraag wat ervoor heeft gezorgd dat mijn woning snel verkocht was. Het was prettig zaken doen. Dank daarvoor!!
-
Cor Ras
10Heel blij met deze makelaar. Heeft goede kennis van de omliggende marktwaarde en de communicatie verliep uitstekend. Zeer aan te bevelen!
-
Gootepad 5
9Prettig en snel contact. We kregen een duidelijke uitleg over het verkoop traject. Ondernam acties bij onze "slecht weer" foto`s.
-
Witte de Withstraat 10 a
10Het verkoopproces is van het begin tot het einde prima verlopen. De aanpak is professioneel, de afspraken zijn duidelijk, de begeleiding uitstekend en de communicatie is prettig en met korte lijnen. We kunnen De Vreij Makelaardij van harte aanbevelen!
-
Andre Avelino
10"We zijn zeer tevreden over het gehele verkooptraject. De presentatie was prachtig. Het gehele proces verliep vlot. Goede feedback over ontwikkelingen en altijd bereikbaar. Kortom, deze makelaar is echt een aanrader.
-
Houtkoperstraat 12
9"We zijn zeer tevreden over het gehele verkooptraject. De presentatie was prachtig. Het gehele proces verliep vlot. Goede feedback over ontwikkelingen en altijd bereikbaar. Kortom, deze makelaar is echt een aanrader.