Spaland NVM Makelaars
"Un simple conseil honnête !"
Spaland NVM Makelaars staat voor betrouwbaarheid, transparantie en persoonlijke aandacht. Vanuit onze vestiging in Maassluis helpen we je bij de verkoop, aankoop, verhuur of taxatie van een woning. Onze ervaren makelaars zijn actief in Maassluis, Schiedam en de omgeving. Wij begrijpen dat een woning een grote investering is, daarom geven we altijd eerlijk en direct advies. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, verhuu...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Henriëtte Bosmanslaan 12
3144LA Maassluis
€ 495.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 112 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Fenacoliuslaan 10
3143AD Maassluis
€ 550.000 k.k.
€ 4.044/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- 247 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Sir Winston Churchilllaan 835
2286AA Rijswijk
€ 345.000 k.k.
€ 5.000/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 69 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Hobbemastraat 4
3141GH Maassluis
€ 375.000 k.k.
€ 4.167/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- 145 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Noordvliet 145 A
3142CL Maassluis
€ 489.000 k.k.
€ 3.705/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 81 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Stadsmolen 131
3146CV Maassluis
€ 525.000 k.k.
€ 4.038/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 121 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (87)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
87 avis total
Funda
69 commentaires sur Funda
18 commentaires sur Google
-
van de Kasteelestraat 84
9Ik heb Marieke ervaren als uiterst deskundig. Ze verstaat haar vak, is betrouwbaar en komt haar afspraken na. Maar bovenal is ze ontzettend betrokken als mens! Ze is begaan met het gehele proces en begrijpt waar je als (ver)koper doorheen gaat. Haar kennis, ervaring en warme persoonlijkheid waren voor mij een anker gedurende de gehele procedure. Marieke is een aanrader!
-
Frans Halslaan 25 C
9Geholpen met de verkoop van mijn appartement. Samen doormiddel van een marktanalyse een verkoopprijs bedacht die veel bezoekers trok. Dankzij goed advies over de verkoopstrategie is een prachtige verkoopprijs gerealiseerd! Aanrader voor iedereen die hulp van A tot Z wil, maar dan met eigen input!
-
Prins Florisstraat 30
10Alles naar wens gegaan! Goede begeleiding, alles was duidelijk! Zowel huis gekocht en verkocht met deze makelaar. Beide gevallen super goed geholpen!
-
Dr. Albert Schweitzerdreef 267
10De communicatie vond ik heel prettig! Kon altijd terecht met vragen en lukte het op dat moment niet dan werd ik keurig zo snel mogelijk teruggebeld. Zeer tevreden!
-
Noordvliet 141
9Ons contact met de makelaar Spaland verliep erg fijn, to the point, deskundig en direct. Het vertrouwen was groot en hebben van het gehele verkoop proces een goede begeleiding gehad. Communicatie was heel goed, per mail, telefonisch en/of per app, altijd vriendelijk en behulpzaam. Wij zijn dan ook bijzonder tevreden met de makelaars van Spaland en willen deze dan ook graag aanbevelen bij de verkoop van uw woning.