Spaland NVM Makelaars
"Just a fair piece of advice!"
Spaland NVM Makelaars staat voor betrouwbaarheid, transparantie en persoonlijke aandacht. Vanuit onze vestiging in Maassluis helpen we je bij de verkoop, aankoop, verhuur of taxatie van een woning. Onze ervaren makelaars zijn actief in Maassluis, Schiedam en de omgeving. Wij begrijpen dat een woning een grote investering is, daarom geven we altijd eerlijk en direct advies. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, verhuu...
Current housing stock
-
- Available
Henriëtte Bosmanslaan 12
3144LA Maassluis
€ 495.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- 112 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Fenacoliuslaan 10
3143AD Maassluis
€ 550.000 k.k.
€ 4.044/m²
CSave as favorite- Living area
- 136 m²
- Land area
- 247 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Sir Winston Churchilllaan 835
2286AA Rijswijk
€ 345.000 k.k.
€ 5.000/m²
DSave as favorite- Living area
- 69 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Hobbemastraat 4
3141GH Maassluis
€ 375.000 k.k.
€ 4.167/m²
CSave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- 145 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Noordvliet 145 A
3142CL Maassluis
€ 489.000 k.k.
€ 3.705/m²
ESave as favorite- Living area
- 132 m²
- Land area
- 81 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Stadsmolen 131
3146CV Maassluis
€ 525.000 k.k.
€ 4.038/m²
ASave as favorite- Living area
- 130 m²
- Land area
- 121 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (87)
Review platforms
BronscoresTotal score
87 total reviews
Funda
69 reviews on Funda
18 reviews on Google
-
van de Kasteelestraat 84
9Ik heb Marieke ervaren als uiterst deskundig. Ze verstaat haar vak, is betrouwbaar en komt haar afspraken na. Maar bovenal is ze ontzettend betrokken als mens! Ze is begaan met het gehele proces en begrijpt waar je als (ver)koper doorheen gaat. Haar kennis, ervaring en warme persoonlijkheid waren voor mij een anker gedurende de gehele procedure. Marieke is een aanrader!
-
Frans Halslaan 25 C
9Geholpen met de verkoop van mijn appartement. Samen doormiddel van een marktanalyse een verkoopprijs bedacht die veel bezoekers trok. Dankzij goed advies over de verkoopstrategie is een prachtige verkoopprijs gerealiseerd! Aanrader voor iedereen die hulp van A tot Z wil, maar dan met eigen input!
-
Prins Florisstraat 30
10Alles naar wens gegaan! Goede begeleiding, alles was duidelijk! Zowel huis gekocht en verkocht met deze makelaar. Beide gevallen super goed geholpen!
-
Dr. Albert Schweitzerdreef 267
10De communicatie vond ik heel prettig! Kon altijd terecht met vragen en lukte het op dat moment niet dan werd ik keurig zo snel mogelijk teruggebeld. Zeer tevreden!
-
Noordvliet 141
9Ons contact met de makelaar Spaland verliep erg fijn, to the point, deskundig en direct. Het vertrouwen was groot en hebben van het gehele verkoop proces een goede begeleiding gehad. Communicatie was heel goed, per mail, telefonisch en/of per app, altijd vriendelijk en behulpzaam. Wij zijn dan ook bijzonder tevreden met de makelaars van Spaland en willen deze dan ook graag aanbevelen bij de verkoop van uw woning.