De Vreij Makelaardij
In Brielle staat De Vreij Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een frisse kijk op zaken en ruime ervaring in de regio, helpen we u bij het kopen, verkopen en taxeren van woningen en bedrijven. Wij zijn actief in alle prijsklassen en woningtypen, zodat wij u beter kunnen begeleiden bij elke transactie. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop en taxaties. Wij werken met professionaliteit en transparantie,...
Current housing stock
-
- Available
FHG v Itersonlaan 68
3233EL Oostvoorne
€ 985.000 k.k.
€ 5.442/m²
BSave as favorite- Living area
- 181 m²
- Land area
- 400 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Mr P J Oudweg 21
3214XN Zuidland
€ 300.000 k.k.
€ 4.000/m²
CSave as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- 128 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Nobelstraat 36
3231BC Brielle
€ 460.000 k.k.
€ 3.194/m²
BSave as favorite- Living area
- 144 m²
- Land area
- 131 m²
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Kreek 23
3232EH Brielle
€ 420.000 k.k.
€ 3.333/m²
BSave as favorite- Living area
- 126 m²
- Land area
- 169 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Fregat 28
3232CH Brielle
€ 565.000 k.k.
€ 4.185/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 135 m²
- Land area
- 146 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Brielseweg 37
3233AB Oostvoorne
€ 580.000 k.k.
€ 5.179/m²
CSave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 505 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (89)
Review platforms
BronscoresTotal score
89 total reviews
Funda
45 reviews on Funda
44 reviews on Google
-
Jan van Duivenvoordepad 10
10Zowel de koop als verkoop van mijn woning bij de Vreij makelaardij gedaan wat als zeer prettig is ervaren. Het team de Vreij heeft mij geheel ontzorgd met hun deskundigheid en stonden klaar voor elke vraag wat ervoor heeft gezorgd dat mijn woning snel verkocht was. Het was prettig zaken doen. Dank daarvoor!!
-
Cor Ras
10Heel blij met deze makelaar. Heeft goede kennis van de omliggende marktwaarde en de communicatie verliep uitstekend. Zeer aan te bevelen!
-
Gootepad 5
9Prettig en snel contact. We kregen een duidelijke uitleg over het verkoop traject. Ondernam acties bij onze "slecht weer" foto`s.
-
Witte de Withstraat 10 a
10Het verkoopproces is van het begin tot het einde prima verlopen. De aanpak is professioneel, de afspraken zijn duidelijk, de begeleiding uitstekend en de communicatie is prettig en met korte lijnen. We kunnen De Vreij Makelaardij van harte aanbevelen!
-
Andre Avelino
10"We zijn zeer tevreden over het gehele verkooptraject. De presentatie was prachtig. Het gehele proces verliep vlot. Goede feedback over ontwikkelingen en altijd bereikbaar. Kortom, deze makelaar is echt een aanrader.
-
Houtkoperstraat 12
9"We zijn zeer tevreden over het gehele verkooptraject. De presentatie was prachtig. Het gehele proces verliep vlot. Goede feedback over ontwikkelingen en altijd bereikbaar. Kortom, deze makelaar is echt een aanrader.