In Hoofddorp staat Wonenv023.nl voor betrouwbare makelaarsdienstverlening, met als doel uw woonwensen realistisch en efficiënt te laten verwezen. Onze focus ligt op persoonlijk advies en transparante communicatie, zodat u zich altijd goed geïnformeerd voelt. Of u nu koopt, verhuurt of belegd in vastgoed: wij staan voor u klaar. Wij bieden een breed aanbod diensten, waaronder verkoop, aankoop, financieel advies en verhuur. Onze werkwijze...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Hoofdweg 854 H
2132MC Hoofddorp
€ 349.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 45 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido bajo reserva
Noppenstraat 22
2136AH Zwaanshoek
€ 599.500 k.k.
€ 4.192/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 143 m²
- Área del lote
- 171 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Van Dillewijndreef 17
3815NV Amersfoort
€ 445.000 k.k.
€ 5.000/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- 137 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Hoofdweg 854 P
2132MC Hoofddorp
€ 339.500 k.k.
€ 7.716/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 44 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido bajo reserva
Vuurboetsduin 140
2134XR Hoofddorp
€ 629.500 k.k.
€ 4.341/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- 77 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Oostmoor 4
2151VA Nieuw-Vennep
€ 495.000 k.k.
€ 4.304/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 134 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (14)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
14 reseñas total
Funda
5 opiniones en Funda
9 reseñas en Google
-
Koegelwieck 10
10Nick, Rebecca en John zijn vlot en terzakekundig. Goede en vriendelijke service. Makkelijk bereikbaar, ook in het weekend. Doen alles in overleg. Aan te raden als makelaar.
-
Arnoud
10Traducido por IAHeb zowel een woning aangegaan als verkocht met behulp van Wonen023. Daarbij ook alle randzaken betreft hypotheek en verzekeringen met hen geregeld. Heel fijn dat dit op 1 plek zo samenkomt, dat geeft mij één aanspreekpunt voor genoemde zaken. Daarbij de uitstekende communicatie, voorwaarden, scherpe tarieven en het feit dat ze meedenken in het belang van de klant, en kunt geen andere conclusie trekken dan dat ze een aanrader zijn.
-
Stefan Bergman
10Traducido por IA¡Muy satisfecho con la ayuda en la venta de nuestra casa y la compra de nuestra nueva vivienda!
-
Geert Kraay
10 -
Berdien Doorn
10Traducido por IAEstamos muy satisfechos con el contacto y los resultados primaverales con este agente inmobiliario. ¡Altamente recomendado!
-
Denise van der Weide
10Traducido por IAWonen023 me ha ayudado de manera excelente. El contacto es muy amable y accesible, y siempre responden rápidamente. Buscan todo minuciosamente, dan buenos consejos y asesoramiento honesto y toman realmente tiempo para ti. Te das cuenta de que hacen su trabajo con mucho conocimiento y compromiso. Una parte confiable que te guía con tranquilidad en todo lo relacionado con una vivienda y un préstamo hipotecario.