Alpina Kampen (was Sinke Kampen)
"Seguros, hipotecas y agencia inmobiliaria"
Bij Alpina helpen we je graag bij het aan- of verkopen van je woning. Ons team bestaande uit ervaren NVM-makelaars koppelt lokale expertise aan een breed landelijk netwerk. Zo zorgen we voor het beste resultaat, afgestemd op jouw situatie. Persoonlijke aandacht en duidelijke communicatie staan centraal in ons werk. Jij hebt één aanspreekpunt, wij zorgen voor de rest. We geven je graag een actuele en betrouwbare waardebepaling van je won...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Fonteinkruid 156
8265LJ Kampen
€ 435.000 k.k.
€ 3.107/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 250 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Groenendael 221
8271EM IJsselmuiden
€ 685.000 k.k.
€ 4.419/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 155 m²
- Área del lote
- 413 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Wadloper 50
8265TV Kampen
€ 495.000 k.k.
€ 3.486/m²
A++++Guardar como favorito- Superficie construida
- 142 m²
- Área del lote
- 150 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Groenendael 73
8271ED IJsselmuiden
€ 435.000 k.k.
€ 2.771/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 157 m²
- Área del lote
- 247 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Oudestraat 53 I
8261CE Kampen
€ 295.000 k.k.
€ 3.933/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Treurwilg 19
8266LX Kampen
€ 495.000 k.k.
€ 3.511/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 141 m²
- Área del lote
- 165 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (76)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
76 reseñas total
Funda
46 opiniones en Funda
30 reseñas en Google
-
Wadloper 51
10Fijne samenwerking gehad! De makelaar weet duidelijk veel van de lokale markt en communiceert snel en helder. We zijn goed begeleid tijdens het hele proces en alles verliep soepel. Zeker aan te raden
-
Beyerinckstraat 4 B
9Prima proces en goede begeleiding. Alles was vooraf duidelijk en geen verrassingen. Snelle afhandeling van zaken.
-
Trekvaart 109
6Je krijgt hier niet de beste makelaar en je moet het doen met beginners. De inzet om het maximale eruit te halen was erg slecht
-
Lin B
10Traducido por IA¡Buena experiencia con este simpático agente inmobiliario (Jeroen), al vender nuestra vivienda!
-
Morrensteeg 8 A
10Alpina heeft mijn verwachtingen meer dan waargemaakt vanaf eerste gesprek tot aan de definitieve verkoop door een helder proces, duidelijke afspraken en de persoonlijke begeleiding.
-
Lange Akker 19
9We zijn goed geholpen geholpen door de makelaar over het gehele traject. Vanaf het advies van start verkoop tot de eindelijke verkoop zijn we goed en duidelijk geïnformeerd over alles wat er gespeeld heeft. Ondanks dat het een wat moeilijker periode was om te verkopen hebben we toch het resultaat behaald wat we voor ogen hadden
-
Lisdodde 22
9Na aanvankelijk ietwat stroef, waren verdere contacten met alle medewerkers van het kantoor alleen maar positief. Zeker wil ik deze makelaar van harte aanbevelen. Zij verdienen het!!!