Alpina Kampen (was Sinke Kampen)
"Assurances, Hypothèques & Immobilier"
Bij Alpina helpen we je graag bij het aan- of verkopen van je woning. Ons team bestaande uit ervaren NVM-makelaars koppelt lokale expertise aan een breed landelijk netwerk. Zo zorgen we voor het beste resultaat, afgestemd op jouw situatie. Persoonlijke aandacht en duidelijke communicatie staan centraal in ons werk. Jij hebt één aanspreekpunt, wij zorgen voor de rest. We geven je graag een actuele en betrouwbare waardebepaling van je won...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Wadloper 11
8265TV Kampen
€ 625.000 k.k.
€ 4.085/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 153 m²
- Superficie du terrain
- 255 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Marinus Postlaan 91
8264DN Kampen
€ 485.000 k.k.
€ 3.943/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 220 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Fonteinkruid 156
8265LJ Kampen
€ 435.000 k.k.
€ 3.107/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- 250 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Groenendael 221
8271EM IJsselmuiden
€ 685.000 k.k.
€ 4.419/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 155 m²
- Superficie du terrain
- 413 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Wadloper 50
8265TV Kampen
€ 495.000 k.k.
€ 3.486/m²
A++++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 142 m²
- Superficie du terrain
- 150 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Groenendael 73
8271ED IJsselmuiden
€ 435.000 k.k.
€ 2.771/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 157 m²
- Superficie du terrain
- 247 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (76)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
76 avis total
Funda
46 commentaires sur Funda
30 commentaires sur Google
-
Wadloper 51
10Fijne samenwerking gehad! De makelaar weet duidelijk veel van de lokale markt en communiceert snel en helder. We zijn goed begeleid tijdens het hele proces en alles verliep soepel. Zeker aan te raden
-
Beyerinckstraat 4 B
9Prima proces en goede begeleiding. Alles was vooraf duidelijk en geen verrassingen. Snelle afhandeling van zaken.
-
Trekvaart 109
6Je krijgt hier niet de beste makelaar en je moet het doen met beginners. De inzet om het maximale eruit te halen was erg slecht
-
Lin B
10Traduit par l'IAExpérience positive avec ce sympathique agent immobilier (Jérôme), lors de la vente de notre maison !
-
Morrensteeg 8 A
10Alpina heeft mijn verwachtingen meer dan waargemaakt vanaf eerste gesprek tot aan de definitieve verkoop door een helder proces, duidelijke afspraken en de persoonlijke begeleiding.
-
Lange Akker 19
9We zijn goed geholpen geholpen door de makelaar over het gehele traject. Vanaf het advies van start verkoop tot de eindelijke verkoop zijn we goed en duidelijk geïnformeerd over alles wat er gespeeld heeft. Ondanks dat het een wat moeilijker periode was om te verkopen hebben we toch het resultaat behaald wat we voor ogen hadden
-
Lisdodde 22
9Na aanvankelijk ietwat stroef, waren verdere contacten met alle medewerkers van het kantoor alleen maar positief. Zeker wil ik deze makelaar van harte aanbevelen. Zij verdienen het!!!