JIP makelaars Kampen
"Wij zijn Jong, Innovatief en Persoonlijk!"
JIP makelaars Kampen staat voor persoonlijke begeleiding en lokale expertise. Ons kantoor is gevestigd aan de Oudestraat 219 in Kampen, waar we zelf hebben gerenoveerd. Bas Diender, Rutger Booij en Kimberley Hengeveld staan voor je klaar om je te helpen bij het kopen, verkopen of taxeren van een woning. Als geboren Kampenaren kennen we de stad en omgeving als geen ander, waardoor we je met veel inzicht kunnen begeleiden. Met jaren ervar...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Buiten Nieuwstraat 114
8261AZ Kampen
€ 369.500 k.k.
€ 4.619/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- 137 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Wilhelminalaan 4
8262DE Kampen
€ 435.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 131 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Burgwal 131
8261EW Kampen
€ 415.000 k.k.
€ 3.807/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 101 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Paardebloem 19
8265MP Kampen
€ 350.000 k.k.
€ 3.153/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 133 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Hogehuisstraat 11 A
8271BR IJsselmuiden
€ 350.000 k.k.
€ 2.917/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Oudestraat 177
8261CL Kampen
€ 309.500 k.k.
€ 4.019/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 77 m²
- Superficie du terrain
- 28 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (78)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
78 avis total
Funda
43 commentaires sur Funda
35 commentaires sur Google
-
Oostzeestraat 25
10Alles is perfect verlopen volgens planning en afspraak. Kundig, vriendelijk en helemaal naar onze wens
-
Baan 52
9Goed en helder contact. Korte lijnen via whatsapp en duidelijke afspraken met o.a. Rutger. We zijn supertevreden.
-
Spaarbankstraat 39
10- goede en prettige laagdrempelige communicatie - goede strategie verkoop - goede foto en video's - duidelijke voorwaarden en planning
-
Vloeddijk 52
10Korte lijntjes, open communicatie, jong en fris team: fijne club mensen daar bij Jip! Niks geen gladde makelaars taferelen, maar goed meedenkend. Fijn!
-
Herberg 2
10Mooie, frisse manier van presenteren van de woningen. Korte lijntjes qua communicatie, erg prettig!
-
Uitenhage de Miststraat 37
10We zijn fijn geholpen door Bas en Rutger. De lijntjes waren kort en bij vragen kwam er snel reactie. Ons huis is snel en goed verkocht dus wij zijn heel tevreden. Een aanrader!
-
Lamoraal van Egmondstraat 51
10Het contact met Jip was heel fijn. We voelden ons op ons gemak en we kregen uitgebreid uitleg en advies over de verkoop van ons huis. Alle informatie was heel duidelijk en we werden gedurende het hele proces goed op de hoogte gehouden. De verkoop is snel en goed verlopen.
-
Oudendijkstraat 6
8Het is een prettige makelaar. Er werken enthousiaste mensen, die voor je klaar staan. Ze werken met moderne middelen. En maken een mooi filmpje van je huis.