Makelaars van Nu
Makelaars van Nu is uw betrouwbare partner voor verkoop, aankoop en taxaties in Veldhoven en de omgeving. Wij staan voor transparantie, professionaliteit en persoonlijke begeleiding bij elke stap van het woningproces. Onze dienstverlening is gebaseerd op een full service concept, waarbij we u gedurende het hele traject begeleiden met deskundig advies en een persoonlijke aanpak. Wij zijn geaccrediteerd met NWWI, NRVT en SCVM, en communic...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Bredalaan 57
5652JB Eindhoven
€ 365.000 k.k.
€ 4.867/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Smelen 82
5509RL Veldhoven
€ 575.000 k.k.
€ 4.563/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 127 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Maaij 9
5571TT Bergeijk
€ 1.250.000 k.k.
€ 3.823/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 327 m²
- Área del lote
- 7483 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Meerzand 70
5658LJ Eindhoven
€ 549.000 k.k.
€ 4.946/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Lensheuvel 2 A
5541BC Reusel
€ 329.000 k.k.
€ 5.222/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 63 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Aquila 23
5505VH Veldhoven
€ 375.000 k.k.
€ 4.032/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 93 m²
- Área del lote
- 175 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (52)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
52 reseñas total
Funda
37 opiniones en Funda
15 reseñas en Google
-
Lange Mees 34
9Contact verliep prima en bij vragen kreeg ik meteen een antwoord. Huis na aanmelding op funda binnen 2 weken verkocht en het passeert binnen 2 maanden bij de notaris. Sneller kan niet volgens mij.
-
Alzettehof 20
9Prettige samenwerking met een professionele en realistische blik op de markt. Kan deze makelaar zeker aanraden.
-
Witvrouwsberg 26
10Zeer tevreden met Makelaars van Nu. Bied alles wat je van een goede makelaar in de regio Eindhoven/ Veldhoven mag verwachten.
-
Frankendaal 44
9Zowel de aankoop van mijn nieuwe als de verkoop van mijn oude huis is samen met Paul super fijn verlopen , kon altijd bellen en werd snel geholpen ook Eva was vriendelijk en behulpzaam .
-
Kabouterberg 16
10Altijd snel en direct contact via Whatsapp met de makelaar. Je hoeft nooit lang te wachten op een reactie van deze makelaar. Wij zijn erg tevreden met de kundigheid en communicatie met Makelaars van Nu.
-
Zonneroosstraat 31
9Zeer tevreden over de makelaar. Alles verliep volgens afspraak. Aanrader. Zeer goede en snelle communicatie, zowel naar verkoper als koper.
-
Frits Verhagenstraat 19
10Traducido por IARecomendamos a agentes inmobiliarios de ahora. Todo el proceso es transparente. La comunicación es clara, concreta y rápida.
-
Smitseind 5
10Traducido por IATraza suave y transparente, mucha proactividad. No hay mentalidad de 9 a 17, muy accesible y cada paso se discute y retroalimenta. Recomendado!