De Keujer Makelaars
"Donde el servicio, la ambición y la exclusividad se unen"
De Keujer is een makelaars- en rentmeesterskantoor dat zich uitstekend beweest in het kopen of verkopen van woningen. In een proces dat zorgvuldigheid en aandacht vraagt, staat De Keujer voor betrouwbare en persoonlijke ondersteuning. Vanuit het kantoor in Markelo bedient het kantoor een breed gebied, waaronder Twente, Salland en de Achterhoek. De nadruk ligt op openheid en integriteit, waarbij de klant centraal staat. Met name de perso...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Fliermatenweg 11
7451NH Holten
€ 745.000 k.k.
€ 4.071/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 183 m²
- Área del lote
- 2840 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Holterweg 14
7475AW Markelo
€ 645.000 k.k.
€ 4.031/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 160 m²
- Área del lote
- 357 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Reggestraat 3
8051HX Hattem
€ 545.000 k.k.
€ 3.865/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 141 m²
- Área del lote
- 213 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Verlengde Meenweg 2
7475BA Markelo
€ 1.095.000 k.k.
€ 8.760/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 3700 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Larenseweg 52
7475PX Markelo
€ 695.000 k.k.
€ 5.187/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 2970 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Koekoekslaan 48
7475CP Markelo
€ 445.000 k.k.
€ 3.423/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- 247 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (109)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
109 reseñas total
Funda
69 opiniones en Funda
40 reseñas en Google
-
Esweg 4
9Prima Makelaar, goede kennis van de markt voor de verkoop van uw huis in de hof van Twente en omstreken.
-
Stationsweg 20
9Heb het als prettig ervaren dat de keujer elke week kwam dan wel telefonisch contact had,en ons zo op de hoogte hield van marktontwikkelingen.
-
Waterstraat 82
10Super geregeld. Alles vakkundig en snel opgepakt. Zeer tevreden 👌👍 professioneel. Helemaal naar onze wens.
-
Fokkerstraat 93
9Prima contact, was altijd bereikbaar voor vragen. Duidelijke uitleg, begeleiding en er was veel contact en overleg mogelijk.
-
Schoolstraat 3
9Kennis van zaken en goed advies wat wij zeer belangrijk vinden ,dit geeft vertrouwen wat wij bijzonder warderen..
-
Roosdomsweg 20
9Erg goed bereikbaar, kundig en fijne samenwerking. Alles uit handen genomen en goed begeleid. Aanrader.
-
Rob Klumpers
10Traducido por IA¡Experiencia muy positiva en múltiples compras y ventas! Atento, experto y meticuloso con los detalles. El nivel de servicio se ajusta a la Liga de Campeones del correduría!
-
Stokkumerweg 30
9Traducido por IAEstamos encantados con nuestro agente inmobiliario. Nos ha acompañado desde el principio hasta el final de manera muy buena y siempre nos mantuvo informados claramente y a tiempo. La comunicación fue agradable y profesional. ¡Realmente nos sentimos tranquilos! ¡Definitivamente lo recomendamos!