Makelaar Martijn Willems
"Extraordinariamente en casa en el país de Cuijk y alrededores"
El corredor inmobiliario Martijn Willems ha estado activo durante 25 años como corredor inmobiliario-valorador en el Land van Cuijk y su entorno directo. Con un equipo que trabaja con entusiasmo, profesionalismo y orientado a la solución, se asegura de una asistencia confiable y enfocada en las decisiones más importantes en su tráfico inmobiliario. Ya sea que compre, venda o necesite una valoración, está listo para ayudarle con conocimi...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
De Aalsvoorten 2
5443CG Haps
€ 439.000 k.k.
€ 3.885/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 250 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Diepvoorde 3116
6605GR Wijchen
€ 419.000 k.k.
€ 3.809/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 220 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
St. Jacobslaan 558
6533TZ Nijmegen
€ 559.000 k.k.
€ 4.861/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 213 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Pijlstaart 2
5361SB Grave
€ 545.000 k.k.
€ 3.733/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 146 m²
- Área del lote
- 281 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Tulpenboom 32
5432KL Cuijk
€ 799.000 k.k.
€ 4.161/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 192 m²
- Área del lote
- 508 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Waterkering 25
5432KE Cuijk
€ 2.250.000 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 351 m²
- Área del lote
- 804 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (171)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
171 reseñas total
Funda
109 opiniones en Funda
62 reseñas en Google
-
't Flieren 39
8Liep redelijk maar moest soms wel zelf er achteraan maar klant vriendelijk en stond altijd open voor een gesprek
-
I am ok
2Wat een teleurstelling! Martijn kwam enthousiast en betrokken over en hij zou er helemaal voor gaan om onze boerderij te verkopen. Helaas viel het zo tegen dat wij na 6 maanden de verkoopopdracht hebben ingetrokken. Slecht voorbereid verscheen hij bij de bezichtigen die hij in 30 minuten wilde afrafelen en mening malen liet hij ons een bezichtiging afronden omdat hij naar de volgende afspraak moest. Wanneer we Martijn belde heeft hij slechts 1 x de telefoon beantwoord en een Whatsapp bericht werd na een week misschien beantwoord. Het zelfde geld voor email. Ook na het uitte van ons ongenoeg verbeterde er niets ondanks de beterschap die beloofd werd. Ook van potentiële kopers die bij de tweede makelaar onze huis kwamen bezichtigen hoorden wij dat ze géén afspraak konden maken, er werd niet gereageerd op verzoeken en achtergelaten berichten. In een reactie schrijft Willems dat hij zich volledig heeft ingezet wat absoluut niet waar is! Wellicht bij de verkoop van een rond de kerk van Martijn loopt het op rolletjes maar bij ons zeker niet. Gelukkig werd er door de nieuwe makelaar snel een deal gesloten.