Van Hell Makelaars
"Para un proceso relajado en la compra y venta"
Van Hell Makelaars in Amersfoort staat voor een professionele en geruststellende ervaring bij de verkoop of aankoop van woningen. Onze klanten waarderen onze creatieve oplossingen en de duidelijke afspraken die we maken. Wij combineren vakkennis met een persoonlijke aanpak om zowel de verkoop als de aankoop zo soepel mogelijk te laten verlopen. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, verhuur, taxaties en financieel adv...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Anton Mauvestraat 19
3817DL Amersfoort
€ 795.000 k.k.
€ 5.599/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 142 m²
- Área del lote
- 154 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Tenorplaats 5
3816JA Amersfoort
€ 495.000 k.k.
€ 3.960/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 160 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Claerbeek 23
8242KG Lelystad
€ 439.000 k.k.
€ 4.142/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Velddorp 31
3817KV Amersfoort
€ 1.950.000 ,-
€ 9.028/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 216 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Zaaier 152
3833VW Leusden
€ 310.000 k.k.
€ 5.439/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 57 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Bajo precio
Sint Janskerkhof 49
3811HW Amersfoort
€ 370.000 k.k.
€ 5.441/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 68 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (55)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
55 reseñas total
Funda
41 opiniones en Funda
14 reseñas en Google
-
Barbara
2Contactformulier ingevuld en later nog een mail gestuurd, maar geen reactie ontvangen. Ik zoek dus een andere makelaar, want dit is zeer amateuristisch.
-
Aldegondestraat 91
10Het was erg fijn contact met Van Hell. Ze denken goed mee, waren realistisch en konden ons goed adviseren, ook als ze vonden dat een huis te duur was voor wat het waard was. Erg fijn, open en eerlijk.
-
Laan van Bovenduist 206
9Aart van Hell is een heel fijne makelaar. Hij brengt veel aandacht, kennis en rust in de verkoop process. Ik zal met hem ook in de toekomst willen werken.
-
Otelloplaats 66
10Dit was niet de eerste keer dat wij deze makelaar hebben uitgekozen, de eerlijkheid, deskundigheid, professionaliteit , maar vooral de integriteit, zou voor iedere verkoper een aanbeveling moeten zijn.
-
Zadel 11
9Traducido por IAAart van Hell ha encontrado nuestro diamante. Con el conocimiento y la competencia adecuados, supo hacer una oferta buena. La casa quería vernos aún en el último momento para mostrarla. Aart lo había organizado sin ningún problema para nosotros. Contacto muy agradable.
-
Thijs van Daalen
10Traducido por IAVan Hell Makelaars nos ha ayudado muy bien tanto en la compra como en la venta de nuestra vivienda. Nos involucraron a corto plazo para la compra, estuvieron directamente disponibles y nuestra compra se logró de inmediato. Tienen claramente mucho conocimiento del mercado. Corredor muy profesional y flexible. Les recomendamos encarecidamente a Van Hell Makelaars.