076 Makelaardij
Als makelaar in Etten-Leur staat 076 Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening. Met een sterke focus op de regio Etten-Leur en jarenlange ervaring, helpen we zowel kopers als verkopers met vertrouwen en professionaliteit. Wij beloven een doorlopende, transparante en gerichte aanpak bij elke transactie. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop en taxaties, waarbij we gebruik maken van erkende certificaten zoals...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Korte Brugstraat 38
4871XS Etten-Leur
€ 415.000 k.k.
€ 5.253/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 79 m²
- Área del lote
- 140 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Brekeling 4
4871JH Etten-Leur
€ 819.000 k.k.
€ 3.757/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 218 m²
- Área del lote
- 592 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Dreef 12
4875AC Etten-Leur
€ 395.000 k.k.
€ 4.702/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 84 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Vorstendom 4
4871BV Etten-Leur
€ 625.000 k.k.
€ 3.434/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 182 m²
- Área del lote
- 215 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
De Genestetstraat 29
4873CP Etten-Leur
€ 339.000 k.k.
€ 4.238/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 80 m²
- Área del lote
- 185 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Lindenbleek 28
4871WJ Etten-Leur
€ 425.000 k.k.
€ 3.571/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 190 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (84)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
84 reseñas total
Funda
52 opiniones en Funda
32 reseñas en Google
-
Toernooiveld 14
9Hele fijne mensen die spontaan en modern communiceren. Korte lijntjes en lekker vlotte begeleiding van het proces!
-
Spletting 25
10Beste Makelaar ooit. Zeer fijn en professioneel contact en uitstekende communicatie, kunnen veel makelaars voorbeeld aan nemen. Chapeau !
-
Zilvermeeuw 151
10Hele fijne makelaar. Altijd snel bereikbaar, ook in weekenden. Duidelijke communicatie zodat je weet waar je aan toe bent. Je wordt duidelijk meegenomen in het hele proces vanaf het begin tot einde.
-
Andrew
10Top makelaar! Altijd bereikbaar, mega snelle reacties en denken met alles mee! Van harte aan te bevelen! Kundig en erg persoonlijk!
-
Schipperstraat 138
10Traducido por IA¡Mucho conocimiento del mercado, pensar de forma increíblemente buena, comunicación rápida y fina ¡En general, recomendado!
-
Concordialaan 139 E
10Traducido por IATodo el proceso transcurre de forma fluida y en un ambiente relajado. Muy satisfecho con todo el transcurso de los acontecimientos.
-
Zareh Kirakosian
10076 hebben mijn vriendin en ik als zeer prettig ervaren bij de aankoop van ons eerste koophuis! De communicatie verloopt vlot, ze denken echt met je mee en hebben het beste met je voor. Alles gaat transparant en bovendien zijn het hele warme, fijne mensen om mee samen te werken! Kortom: wij raden 076 van harte aan aan iedereen en hopen later opnieuw gebruik te kunnen maken van hun geweldige diensten :)