076 Makelaardij
Als makelaar in Etten-Leur staat 076 Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening. Met een sterke focus op de regio Etten-Leur en jarenlange ervaring, helpen we zowel kopers als verkopers met vertrouwen en professionaliteit. Wij beloven een doorlopende, transparante en gerichte aanpak bij elke transactie. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop en taxaties, waarbij we gebruik maken van erkende certificaten zoals...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Korte Brugstraat 38
4871XS Etten-Leur
€ 415.000 k.k.
€ 5.253/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 79 m²
- Fläche des Grundstücks
- 140 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Brekeling 4
4871JH Etten-Leur
€ 819.000 k.k.
€ 3.757/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 218 m²
- Fläche des Grundstücks
- 592 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Dreef 12
4875AC Etten-Leur
€ 395.000 k.k.
€ 4.702/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 84 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Vorstendom 4
4871BV Etten-Leur
€ 625.000 k.k.
€ 3.434/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 182 m²
- Fläche des Grundstücks
- 215 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
De Genestetstraat 29
4873CP Etten-Leur
€ 339.000 k.k.
€ 4.238/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 80 m²
- Fläche des Grundstücks
- 185 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Lindenbleek 28
4871WJ Etten-Leur
€ 425.000 k.k.
€ 3.571/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 119 m²
- Fläche des Grundstücks
- 190 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (84)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
84 Bewertungen insgesamt
Funda
52 Bewertungen auf Funda
32 Bewertungen bei Google
-
Toernooiveld 14
9Hele fijne mensen die spontaan en modern communiceren. Korte lijntjes en lekker vlotte begeleiding van het proces!
-
Spletting 25
10Beste Makelaar ooit. Zeer fijn en professioneel contact en uitstekende communicatie, kunnen veel makelaars voorbeeld aan nemen. Chapeau !
-
Zilvermeeuw 151
10Hele fijne makelaar. Altijd snel bereikbaar, ook in weekenden. Duidelijke communicatie zodat je weet waar je aan toe bent. Je wordt duidelijk meegenomen in het hele proces vanaf het begin tot einde.
-
Andrew
10Top makelaar! Altijd bereikbaar, mega snelle reacties en denken met alles mee! Van harte aan te bevelen! Kundig en erg persoonlijk!
-
Schipperstraat 138
10Übersetzt durch KISehr viel Marktkenntnis, extrem gut mitdenken, sehr schnelle und feine Kommunikation! Alles in allem zu empfehlen!
-
Concordialaan 139 E
10Übersetzt durch KIDer gesamte Prozess verläuft flüssig und in entspannter Atmosphäre. Sehr zufrieden mit dem gesamten Ablauf.
-
Zareh Kirakosian
10076 hebben mijn vriendin en ik als zeer prettig ervaren bij de aankoop van ons eerste koophuis! De communicatie verloopt vlot, ze denken echt met je mee en hebben het beste met je voor. Alles gaat transparant en bovendien zijn het hele warme, fijne mensen om mee samen te werken! Kortom: wij raden 076 van harte aan aan iedereen en hopen later opnieuw gebruik te kunnen maken van hun geweldige diensten :)