Lazeroms Makelaardij & Taxaties
Lazeroms Makelaardij & Taxaties staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Etten-Leur en de omgeving. Wij begrijpen dat het kopen of verkopen van een woning belangrijk is en zorgen daarom voor transparante, gedetailleerde en aandachtige begeleiding vanaf het eerste gesprek. Wij specialiseren ons in verkoop en taxaties, met een werkwijze die gericht is op jouw wensen. Ons team is geaccrediteerd met NWWI, NRVT en SCVM-certi...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Achterhoeksestraat 2
4715BE Rucphen
€ 549.000 k.k.
€ 2.936/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 187 m²
- Fläche des Grundstücks
- 643 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Van Rooylaan 31
4871SE Etten-Leur
€ 395.000 k.k.
€ 3.238/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 160 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Vinkenbroek 131
4871JD Etten-Leur
€ 459.000 k.k.
€ 3.503/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 131 m²
- Fläche des Grundstücks
- 159 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Rucphensebaan 1 E
4714AV Sprundel
€ 449.000 k.k.
€ 3.870/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- 202 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Balsemienberg 28
4707SW Roosendaal
€ 385.000 k.k.
€ 3.235/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 119 m²
- Fläche des Grundstücks
- 167 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Antwerpenstraat 302
4826HH Breda
€ 285.000 k.k.
€ 3.851/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 74 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (23)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
23 Bewertungen insgesamt
Funda
21 Bewertungen auf Funda
2 Bewertungen bei Google
-
Vinkenbroek 131
9Fijne, realistische makelaar. Met goede tips om je huis verkoopklaar te maken. Prima tarief voor de geleverde diensten
-
Antwerpenstraat 302
10Heel erg goed geholpen door René, heel fijn contact en staat echt voor je klaar! Helpt je bij de volledige verkoop van je woning en je kunt hem altijd bereiken. Super fijn!
-
Meidoornlaan 13
10Rene is een erg fijne makelaar. Je voelt je snel op je gemak. Neemt je mee in alle aspecten van de verkoop, van begin tot eind. Komt zelfs opdagen bij het zetten van de handtekeningen bij de notaris, omdat hij het leuk vindt om iedereen nog even te zien. Dat laat zien dat hij echt betrokken is en dat jij geen nummertje bent. Aanrader!
-
Kaaistraat 10
10Rene heeft ons goed geholpen om dit huis te kopen. Met deskundig advies en verschillende tips naar ons toe, hebben wij ons mooie nieuwe stekkie gekocht. Bedankt Rene, voor de onderhandelingen en de soepele samenwerking.
-
Van den Elsenstraat 20
10Goede makelaar verstand er van. Eerlijk en neemt de tijd voor je komt met goed advies en niet duur 💪🏻👍🏻
-
Leurse Branden 31
10Toen ik het huis te koop wilde zetten was ik aan het zoeken naar een makelaar die mij een goed gevoel en begeleiding kan geven, over de juiste keuzes die gemaakt moeten worden om een huis in de verkoop te zetten. Persoonlijk advies, goede bereikbaar voor tips en vragen dat was voor mij erg belangrijk . Toen het huis in de verkoop kwam, doormiddel van een mooie brochure, heeft Rene mij op de hoogte gehouden van de aanmeldingen van de potentiële kopers. Na de bezichtigingen heeft …