Lazeroms Makelaardij & Taxaties
Lazeroms Makelaardij & Taxaties ofrece servicios confiables y personales en Etten-Leur y su entorno. Entendemos que comprar o vender una vivienda es importante y, por eso, ofrecemos una asistencia transparente, detallada y atenta desde la primera conversación. Nos especializamos en venta y tasaciones, con un enfoque centrado en tus deseos. Nuestro equipo está acreditado con certificados NWWI, NRVT y SCVM, lo cual demuestra que contamos...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Achterhoeksestraat 2
4715BE Rucphen
€ 549.000 k.k.
€ 2.936/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 187 m²
- Área del lote
- 643 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Van Rooylaan 31
4871SE Etten-Leur
€ 395.000 k.k.
€ 3.238/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 160 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Vinkenbroek 131
4871JD Etten-Leur
€ 459.000 k.k.
€ 3.503/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 159 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Rucphensebaan 1 E
4714AV Sprundel
€ 449.000 k.k.
€ 3.870/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 202 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Balsemienberg 28
4707SW Roosendaal
€ 385.000 k.k.
€ 3.235/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 167 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Antwerpenstraat 302
4826HH Breda
€ 285.000 k.k.
€ 3.851/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (23)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
23 reseñas total
Funda
21 opiniones en Funda
2 reseñas en Google
-
Vinkenbroek 131
9Fijne, realistische makelaar. Met goede tips om je huis verkoopklaar te maken. Prima tarief voor de geleverde diensten
-
Antwerpenstraat 302
10Heel erg goed geholpen door René, heel fijn contact en staat echt voor je klaar! Helpt je bij de volledige verkoop van je woning en je kunt hem altijd bereiken. Super fijn!
-
Meidoornlaan 13
10Rene is een erg fijne makelaar. Je voelt je snel op je gemak. Neemt je mee in alle aspecten van de verkoop, van begin tot eind. Komt zelfs opdagen bij het zetten van de handtekeningen bij de notaris, omdat hij het leuk vindt om iedereen nog even te zien. Dat laat zien dat hij echt betrokken is en dat jij geen nummertje bent. Aanrader!
-
Kaaistraat 10
10Rene heeft ons goed geholpen om dit huis te kopen. Met deskundig advies en verschillende tips naar ons toe, hebben wij ons mooie nieuwe stekkie gekocht. Bedankt Rene, voor de onderhandelingen en de soepele samenwerking.
-
Van den Elsenstraat 20
10Goede makelaar verstand er van. Eerlijk en neemt de tijd voor je komt met goed advies en niet duur 💪🏻👍🏻
-
Leurse Branden 31
10Toen ik het huis te koop wilde zetten was ik aan het zoeken naar een makelaar die mij een goed gevoel en begeleiding kan geven, over de juiste keuzes die gemaakt moeten worden om een huis in de verkoop te zetten. Persoonlijk advies, goede bereikbaar voor tips en vragen dat was voor mij erg belangrijk . Toen het huis in de verkoop kwam, doormiddel van een mooie brochure, heeft Rene mij op de hoogte gehouden van de aanmeldingen van de potentiële kopers. Na de bezichtigingen heeft …