Molenaar Cové Makelaars
Molenaar Cové Makelaars staat voor kwaliteit en betrouwbaarheid in de regio Alblasserdam. Met een jong en moderne aanpak bieden wij persoonlijk advies op maat, zodat u zich volledig kunt richten op uw wensen en doelen in de onroerendgoedmarkt. Onze makelaars combineren ervaring met enthousiasme en staan voor u klaar bij verkoop, aankoop of verhuur. Wij werken transparant en met geduld, zodat u altijd op de hoogte bent van elke stap in h...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
C.D.Tuinenburgstraat 21 B
3078GB Rotterdam
€ 250.000 k.k.
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 86 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Guido Gezellestraat 28
3351CL Papendrecht
€ 39.500 k.k.
Guardar como favorito- Superficie construida
- —
- Área del lote
- 18 m²
- Habitaciones de dormir
- —
-
- Disponible
Ds. Allendorpstraat 52
2988BZ Ridderkerk
€ 875.000 k.k.
€ 5.645/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 155 m²
- Área del lote
- 574 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Van der Leestraat 13
2951AV Alblasserdam
€ 389.000 k.k.
€ 4.138/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 94 m²
- Área del lote
- 130 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Grevelingen 11
3332VA Zwijndrecht
€ 850.000 k.k.
€ 4.545/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 187 m²
- Área del lote
- 257 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Achterzeedijk 1 a 42
2991SB Barendrecht
€ 339.500 k.k.
€ 3.296/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- 272 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (60)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
60 reseñas total
Funda
41 opiniones en Funda
19 reseñas en Google
-
Klokjesbloem 13
10Heel fijn korte lijnen tussen makelaar en eigenaar van de woning. De kennis van de makelaar is essentieel in de verkoop van de woning.
-
Struisgras 21
9Super eerlijke betrouwbaar makelaar We hebben heel fijn samen gewerkt met een positief einde Het is zeker een aanrader om deze makelaar te benaderen bij een verkoop of Aankoop van je huis
-
Uiterwaard 18
10Fijne, duidelijke makelaar, zonder poespas en to the point. We zijn goed begeleid, goed op de hoogte gehouden tijdens het proces en alles verliep zoals afgesproken.
-
Krabbelaar 6
10Weer super geholpen door Teunie. Heeft goede kennis van de markt en perfect het juiste tijdstip voor verkoop van onze woning uitgezocht.
-
Aiham Melhem
10Traducido por IA¡Servicio excelente! Marco nos ayudó muy bien en la tasación de nuestra vivienda. Comunica claramente, piensa bien sobre los planes de reforma y el informe estuvo muy rápido listo. ¡Altamente recomendado!
-
Lauwers 31
10Traducido por IALa primera agente inmobiliaria fue amable, buena fotógrafa, todo bien, creo que también tiene sentido común.
-
Julianastraat 48 A
10Traducido por IAAsistencia experta y realmente presta atención y tiene tiempo tanto en la compra como en la venta de la vivienda. Respondió rápidamente a las preguntas.
-
Dupperstraat 43
7Traducido por IAEl contacto fue en gran parte a través de la app y eso funcionó bastante bien. Se respondió rápidamente a las preguntas que teníamos