REBO Vastgoed Groep | Wonen
"¿Vamos a cumplir juntos todos tus deseos de vivienda?"
Bij REBO Vastgoed Groep in Doetinchem helpen we je graag op weg naar jouw ideale woonoplossing. Of je nu zoekt naar een nieuw huis, wil verhuren of hulp nodig hebt bij de aankoop of verkoop van je woning, wij staan voor je klaar met persoonlijke adviezen en een duidelijke aanpak. Onze ervaring in de regio, met vier makelaarskantoren, zorgt voor een breed netwerk dat je helpt om de juiste koper of woning te vinden. Wij specialiseren ons...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Graaf Reinoutstraat 37
6901EG Zevenaar
€ 315.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- 140 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
De Muldershof 6
6999CL Hummelo
€ 385.000 k.k.
€ 4.375/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- 209 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Houtsmastraat 25
7002KC Doetinchem
€ 235.000 k.k.
€ 2.474/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
't Maetland 7
7011JW Gaanderen
€ 1.495.000 k.k.
€ 5.173/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 289 m²
- Área del lote
- 3158 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Hof van Rome 88
7007KR Doetinchem
€ 495.000 k.k.
€ 3.173/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 156 m²
- Área del lote
- 200 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Monte Cassinostraat 2
7002ES Doetinchem
€ 275.000 k.k.
€ 4.365/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 63 m²
- Área del lote
- 270 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (59)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
59 reseñas total
Funda
21 opiniones en Funda
38 reseñas en Google
-
Ploegdreef 12
10Beste Martijn en alle anderen daar bij REBO, Wij zijn 100% heel tevreden hoe alles is verlopen. Daarom bevelen wij dit zeker aan bij alle andere mensen. Vriendelijke groeten, Muchos saludos, Marco en Francisca
-
Judith Wolbrink
10Dankzij jou marketingstrategie en inzet hebben we een fantastisch resultaat behaald. Wij raden iedereen aan met Rebo makelaars in zee te gaan. Vooral bedankt Martijn te Veldhuis' onze makelaar in dit hele proces!
-
Thorbeckestraat 4
8Het contact liep gewoon goed! Wij hebben niks geen op of aanmerkingen. Wij zijn super geholpen door Martijn.
-
Carmen Visser Hillebrandt
2Stelletje oplichters, je komt nooit in aanmerking, schenden privacy door voor bezichtiging gegevens te vragen wat ze niet mogen ..pas als je huis krijgt mogen ze dit vragen Ik kan niet fatsoenlijk mijn account verwijderen...en klantenservice sta je uur in de wacht stuur je mail geen reactie ik vraag me af hoe doen jullie dat als je een huis van jullie huurt Schandalig!
-
Boesmate 41
8Traducido por IALos contactos eran perfectos. La foto-reportaje, el video y el folleto eran fantásticos!!. Nosotros encontramos que tuvimos que realizar muchísimo trabajo para completar los datos sobre la casa. Parcialmente, el agente inmobiliario también podría haberlo hecho por ese dinero. Nos costó horas mientras que hay un precio extra bastante alto para este folleto y publicaciones. Estos costes, a nuestro parecer, deberían salir de la 'comisión' y no ser adicionales. Además, satisfechos.