Van der Meer Makelaars
"Mejor resultado con más tiempo y atención"
Van der Meer makelaars es conocido como una direcci\u00f3n confiable y personal en el mundo inmobiliario. Nuestro enfoque orientado al cliente garantiza una colaboraci\u00f3n directa y transparente, donde la honestidad y la asesor\u00eda profesional son centrales. No colocamos oro sobre la mesa, pero s\u00ed ofrecemos consejos valiosos y realistas. Nuestras oficinas en Noordwijk, Katwijk y Lisse forman la base de nuestro servicio en tod...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Gooweg 11
2211XV Noordwijkerhout
€ 1.800.000 k.k.
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 223 m²
- Área del lote
- 1470 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Lindenplein 10
2201JJ Noordwijk
€ 875.000 k.k.
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 160 m²
- Área del lote
- 155 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Biezenland 41
2201JZ Noordwijk
€ 850.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Offemweg 31
2201HB Noordwijk
€ 2.875.000 k.k.
€ 7.047/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 408 m²
- Área del lote
- 1123 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Huis ter Duinstraat 44 E
2202CV Noordwijk
€ 595.000 k.k.
€ 6.611/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Herenweg 96
2361EV Warmond
€ 2.195.000 k.k.
€ 8.959/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 245 m²
- Área del lote
- 3180 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (99)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
99 reseñas total
Funda
94 opiniones en Funda
5 reseñas en Google
-
Bijdorpstraat 14
10“Gedreven, enthousiast, vriendelijk en empathisch – zomaar een paar redenen waarom wij voor Feico als onze makelaar hebben gekozen. Feico begrijpt precies wat er nodig is voor een succesvolle verkoop! Als we in de toekomst weer een makelaar nodig hebben, weten we bij wie we moeten aankloppen.”
-
Voorstraat 116
10Geert-Jan is een uiterst ervaren makelaar met veel kennis van de markt. Zijn deskundigheid en inzet hebben gezorgd voor een snelle en fijne verkoop van ons huis.
-
Oswald Wenckebachstraat 18
10Zijn altijd bereikbaar voor vragen, altijd vriendelijk, het hele team. Ze gaan voor de klant en niet voor zichzelf. Ik ben meerdere keren verhuisd, dit is overduidelijk de beste makelaar van deze omgeving.
-
Schiewei 16
10Wij vonden het contact met Kees geweldig! Hij denkt mee, en zet alles op alles om voor een goede prijs te verkopen. Er is een moment geweest dat wij bijna wilde verkopen voor een lagere prijs en Kees heeft toen geadviseerd dit niet te doen. Kees heeft ons perfect begeleid en geïnformeerd over alle stappen. Ondanks de vele bezichtigingen bleef het contact gemoedelijk en kwam Kees vertrouwd en gemotiveerd over. Super bedankt Kees!