iQ Makelaars Zwolle
In Zwolle staat iQ Makelaars voor een persoonlijke en betrouwbare partner op de woningmarkt. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we je zorgvuldig bij de aankoop, verkoop of huur van een woning. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een gerichte en succesvolle samenwerking. We bieden dienstverlening in verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur. Ons team is gespecialiseerd in expat-makelaarszaken, wonin...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Van Karnebeekstraat 69 F
8011JD Zwolle
€ 550.000 k.k.
€ 4.911/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Plantsoenstraat 5
8261KK Kampen
€ 255.000 k.k.
€ 3.695/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 69 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Molenweg 61
8012WC Zwolle
€ 250.000 k.k.
€ 4.464/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 56 m²
- Área del lote
- 71 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Tiendschuurstraat 49
8043XT Zwolle
€ 425.000 k.k.
€ 4.620/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- 137 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Anjelierstraat 18
8012CR Zwolle
€ 300.000 k.k.
€ 3.260/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- 85 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Venestraat 5 A
8011GJ Zwolle
€ 479.500 k.k.
€ 4.795/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (19)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
19 reseñas total
Funda
10 opiniones en Funda
9 reseñas en Google
-
Oudestraat 41 03
10IQ makelaars deed de verkoop. Leuk filmpje, mooie beelden en een persoonlijke benadering naar de kopers. De dames zijn zeer deskundig en prettig om mee samen te werken.
-
Breedesteeg 1 04
10Snelle verkoop voor een mooie prijs. Prima begeleiding van mij als verkoper, maar ook van de kopers. Goed contact; ook zeer bekend met de markt buiten Zwolle. Zoals in Kampen.
-
Venestraat 5 A
10Traducido por IAMi agente inmobiliario fue perfecto, supo encontrar la persona adecuada para mi casa y le proporcionó toda la información que ella misma se hizo. Super genial que todo haya transcurrido tan eficientemente y con éxito, sí, puedo recomendar a todos este agente inmobiliario.
-
Venestraat 7 A
10Traducido por IAEstamos muy satisfechos y agradecemos especialmente a Marit & Anne-Mary!
-
Ruusbroecstraat 22
10Traducido por IAMuy agradable contacto. Se explica claramente de antemano qué debe hacerse y quién debe hacerlo. A continuación, todo siguió correctamente según el plan.
-
Jorien Slager
10Traducido por IA¡Realmente interesado, amable y muy bien atendido!
-
Ross Colson
10Uitstekende service! Een deskundig en charmant team om mee samen te werken! Ze hebben het huis van de verkoper ongelooflijk goed gepresenteerd en in de markt gezet! Geweldige (echte!) foto's, die me hielpen de huizenmarkt en de buurt te begrijpen! Mijn aankoopervaring was geweldig, zelfs na een lang besluitvormingsproces (van mijn kant!), wat lastig was in een drukke markt! Goed gedaan Marit en Anne-Mary! Dank jullie wel!