iQ Makelaars Zwolle
In Zwolle staat iQ Makelaars voor een persoonlijke en betrouwbare partner op de woningmarkt. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we je zorgvuldig bij de aankoop, verkoop of huur van een woning. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een gerichte en succesvolle samenwerking. We bieden dienstverlening in verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur. Ons team is gespecialiseerd in expat-makelaarszaken, wonin...
Current housing stock
-
- Available
Van Karnebeekstraat 69 F
8011JD Zwolle
€ 550.000 k.k.
€ 4.911/m²
BSave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Plantsoenstraat 5
8261KK Kampen
€ 255.000 k.k.
€ 3.695/m²
CSave as favorite- Living area
- 69 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold
Molenweg 61
8012WC Zwolle
€ 250.000 k.k.
€ 4.464/m²
GSave as favorite- Living area
- 56 m²
- Land area
- 71 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Tiendschuurstraat 49
8043XT Zwolle
€ 425.000 k.k.
€ 4.620/m²
ASave as favorite- Living area
- 92 m²
- Land area
- 137 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Anjelierstraat 18
8012CR Zwolle
€ 300.000 k.k.
€ 3.260/m²
FSave as favorite- Living area
- 92 m²
- Land area
- 85 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Venestraat 5 A
8011GJ Zwolle
€ 479.500 k.k.
€ 4.795/m²
CSave as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
Reviews (19)
Review platforms
BronscoresTotal score
19 total reviews
Funda
10 reviews on Funda
9 reviews on Google
-
Oudestraat 41 03
10IQ makelaars deed de verkoop. Leuk filmpje, mooie beelden en een persoonlijke benadering naar de kopers. De dames zijn zeer deskundig en prettig om mee samen te werken.
-
Breedesteeg 1 04
10Snelle verkoop voor een mooie prijs. Prima begeleiding van mij als verkoper, maar ook van de kopers. Goed contact; ook zeer bekend met de markt buiten Zwolle. Zoals in Kampen.
-
Venestraat 5 A
10Translated by AIMy real estate agent was perfect, knew the right person to find for my house and provided her with all the information she made herself. Super nice that everything went so efficiently and smoothly, and yes, I can recommend this real estate agent to everyone.
-
Venestraat 7 A
10Translated by AIWe were well advised, guided and helped from start to finish by the team of iQ Makelaars Zwolle! The team understands the importance of both buyer and seller and is therefore very good at achieving the maximum result for everyone. Very satisfied and with special thanks to Marit & Anne-Mary!
-
Ruusbroecstraat 22
10Translated by AIVery pleasant contact. It is clearly explained beforehand what needs to be done and who should do it. Subsequently, everything went according to plan.
-
Jorien Slager
10Translated by AIGenuinely interested, friendly and very helpfully assisted!
-
Ross Colson
10Uitstekende service! Een deskundig en charmant team om mee samen te werken! Ze hebben het huis van de verkoper ongelooflijk goed gepresenteerd en in de markt gezet! Geweldige (echte!) foto's, die me hielpen de huizenmarkt en de buurt te begrijpen! Mijn aankoopervaring was geweldig, zelfs na een lang besluitvormingsproces (van mijn kant!), wat lastig was in een drukke markt! Goed gedaan Marit en Anne-Mary! Dank jullie wel!