Gerrits Makelaardij
"¡Servicio orientado para un resultado óptimo!"
Gerrits Makelaardij is gevestigd in het centrum van Hengelo (gld), in de gemeente Bronckhorst. Een prachtig gebied om te wonen en werken, waar wij klanten begeleiden bij het verkopen, aankopen, taxeren en verhuren van woningen en bedrijfspanden. Wij werken met een klein team waar persoonlijk contact centraal staat. Onze makelaars hebben jaren ervaring en kennen de lokale markt vanbinnen. Ons team bestaat uit Pieter Gerrits, Amando de Jo...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Nassaulaan 52
7242CN Lochem
€ 289.000 k.k.
€ 3.658/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 79 m²
- Área del lote
- 142 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Hamminkweg 8
7251PZ Vorden
€ 550.000 k.k.
€ 7.746/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 71 m²
- Área del lote
- 810 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Ploegdijk 2 H 307a
7241SC Lochem
€ 87.500 k.k.
€ 1.822/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 48 m²
- Área del lote
- 341 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Beatrixlaan 8
7251AN Vorden
€ 565.000 k.k.
€ 5.433/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- 628 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
de Steege 43
7251CL Vorden
€ 485.000 k.k.
€ 3.345/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- 391 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido bajo reserva
Varsselseweg 16
7255NN Hengelo (Gld)
€ 515.000 k.k.
€ 4.769/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- 6164 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (53)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
53 reseñas total
Funda
45 opiniones en Funda
8 reseñas en Google
-
Hobbemakade 67
10Duidelijke werkwijze, goede verdieping in de lokale markt en houdt rekening met persoonlijke wensen.
-
Enzerinckweg 12 20
9Overdreven dat er zoveel tekst gevraagd wordt Omdat de verkoop in een woord is Prima! Belachelijk dat er zoveel tekst geschreven moet worden om dit te versturen!
-
Kreunenskamp 15
10Van begin tot verkoop was allemaal prima geregeld. Kort lijntjes en goede communicatie. Fijne samenwerking!
-
Julianalaan 5
10Het contact met de makelaar verliep erg soepel en wij werden goed op de hoogte gehouden gedurende het verkoopproces.
-
Geltinkweg 21
9De contacten met de makelaar en het kantoor waren steeds heel prettig. Heldere communicatie, overal werd rustig de tijd voor genomen en steeds met evenveel enthousiasme!
-
Steenderenseweg 13
10We zijn zeer tevreden over de begeleiding bij de verkoop van onze woning door Amando en Tetsje. Professioneel, kundig, betrokken, vriendelijk, eerlijk, duidelijk en met respect voor zowel koper als verkoper.
-
Hogenkampweg 3
10Wij vonden de samenwerking prettig en onze vragen worden snel beantwoord. Verder was alles perfect geregeld.
-
Prunushof 78
9Traducido por IATuvimos una buena sensación con este agente inmobiliario, por eso lo elegimos. Recibimiento amable y cálido también en la oficina. Todo bien organizado, ¡top!