Ooms Makelaars Barendrecht
"Enraciné localement avec la puissance de frappe régionale !"
Ooms Makelaars Barendrecht is onderdeel van een netwerk met tien vestigingen in de regio groot Rijnmond. Onze professionals combineren jonge energie met ervaring, zodat we altijd op de hoogte zijn van de lokale en regionale markt. Wij staan voor persoonlijk contact, net als bij een familiebedrijf, maar met de kracht van een grote organisatie. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, verhuur en taxaties van zowel woningen als bedrijf...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Molendijk 59
3161KL Rhoon
€ 685.000 k.k.
€ 5.437/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 248 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Rietdekker 25
3171HK Poortugaal
€ 819.000 k.k.
€ 5.025/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 163 m²
- Superficie du terrain
- 308 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Koedoodsekade 28
3162PD Rhoon
€ 699.000 k.k.
€ 4.569/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 153 m²
- Superficie du terrain
- 236 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Avenue Carnisse 159
2993MC Barendrecht
€ 525.000 k.k.
€ 4.526/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Korenbloem 31
2992CH Barendrecht
€ 575.000 k.k.
€ 3.885/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 148 m²
- Superficie du terrain
- 244 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Voordijk 395
2993BC Barendrecht
€ 1.795.000 k.k.
€ 7.704/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 233 m²
- Superficie du terrain
- 1857 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (43)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
43 avis total
Funda
36 commentaires sur Funda
7 commentaires sur Google
-
Meerkoet 26
9Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van Ooms Makelaars bij de verkoop van onze woning aan de Meerkoet 26. Vanaf het eerste contact verliep alles professioneel, duidelijk en prettig. Er werd goed meegedacht over de strategie, presentatie en communicatie richting geïnteresseerden. Dankzij hun ervaring, marktkennis en snelle schakelen voelde het hele verkoopproces vertrouwd en goed georganiseerd aan. Ook tijdens de onderhandelingen werden wij uitstekend begeleid en op …
-
Kerkweg 11
10Prima werk geleverd door Yvonne en Jeffery bij de verkoop van ons "oude" huis en bij aankoop van ons "nieuwe" huis. Bedankt hiervoor.
-
Weerkant 17
8Heel vriendelijk en behulpzaam met veel kennis van zaken. Al drie keer een huis door ze verkocht en we zouden ze ook een volgende keer zeker weer kiezen.
-
Meerwedesingel 55
9Fijn, deskundig en persoonlijk contact. Ook goede ondersteuning van het team achter de schermen. Uiteindelijk een vlotte verkoop van de woning met goed resultaat.
-
Van Foreestlaan 23
9Contact met de makelaar verliep vlot en soepel geen poespas ik wist waar ik aan toe was. Ben zeer tevreden over het verloop.