Ooms Makelaars Barendrecht
"Locally rooted with regional strength!"
Ooms Makelaars Barendrecht is onderdeel van een netwerk met tien vestigingen in de regio groot Rijnmond. Onze professionals combineren jonge energie met ervaring, zodat we altijd op de hoogte zijn van de lokale en regionale markt. Wij staan voor persoonlijk contact, net als bij een familiebedrijf, maar met de kracht van een grote organisatie. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, verhuur en taxaties van zowel woningen als bedrijf...
Current housing stock
-
- Available
Molendijk 59
3161KL Rhoon
€ 685.000 k.k.
€ 5.437/m²
CSave as favorite- Living area
- 126 m²
- Land area
- 248 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Rietdekker 25
3171HK Poortugaal
€ 819.000 k.k.
€ 5.025/m²
CSave as favorite- Living area
- 163 m²
- Land area
- 308 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Koedoodsekade 28
3162PD Rhoon
€ 699.000 k.k.
€ 4.569/m²
ASave as favorite- Living area
- 153 m²
- Land area
- 236 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Avenue Carnisse 159
2993MC Barendrecht
€ 525.000 k.k.
€ 4.526/m²
ASave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Korenbloem 31
2992CH Barendrecht
€ 575.000 k.k.
€ 3.885/m²
CSave as favorite- Living area
- 148 m²
- Land area
- 244 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Voordijk 395
2993BC Barendrecht
€ 1.795.000 k.k.
€ 7.704/m²
ASave as favorite- Living area
- 233 m²
- Land area
- 1857 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (43)
Review platforms
BronscoresTotal score
43 total reviews
Funda
36 reviews on Funda
7 reviews on Google
-
Meerkoet 26
9Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van Ooms Makelaars bij de verkoop van onze woning aan de Meerkoet 26. Vanaf het eerste contact verliep alles professioneel, duidelijk en prettig. Er werd goed meegedacht over de strategie, presentatie en communicatie richting geïnteresseerden. Dankzij hun ervaring, marktkennis en snelle schakelen voelde het hele verkoopproces vertrouwd en goed georganiseerd aan. Ook tijdens de onderhandelingen werden wij uitstekend begeleid en op …
-
Kerkweg 11
10Prima werk geleverd door Yvonne en Jeffery bij de verkoop van ons "oude" huis en bij aankoop van ons "nieuwe" huis. Bedankt hiervoor.
-
Weerkant 17
8Heel vriendelijk en behulpzaam met veel kennis van zaken. Al drie keer een huis door ze verkocht en we zouden ze ook een volgende keer zeker weer kiezen.
-
Meerwedesingel 55
9Fijn, deskundig en persoonlijk contact. Ook goede ondersteuning van het team achter de schermen. Uiteindelijk een vlotte verkoop van de woning met goed resultaat.
-
Van Foreestlaan 23
9Contact met de makelaar verliep vlot en soepel geen poespas ik wist waar ik aan toe was. Ben zeer tevreden over het verloop.
-
Klompenmakerij 3
9De persoonlijke benadering en de ervaring van Yvonne Overhand heeft mij het vertrouwen gegeven dat ik zocht bij de verkoop van mijn huis,