Makelaardij Boogaard
Makelaardij Boogaard staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Groenekan en de omgeving. Met een sterke kennis van de regio en een realistische benadering zorgen we ervoor dat jouw woning of de zoektocht naar een nieuw huis soepel verloopt. Wij kijken niet alleen naar de feiten, maar ook naar de emoties die bij een woningtransactie horen. Wij bieden zowel verkoop als aankoop van woningen aan en staan voor jou klaar met e...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Schutterslaan 10
3721BS Bilthoven
€ 695.000 k.k.
€ 6.881/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- 235 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Slotemaker de Bruïnestraat 8 1
3515VN Utrecht
€ 370.000 k.k.
€ 6.607/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 56 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Graspieper 13
3738SB Maartensdijk
€ 600.000 k.k.
€ 4.348/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 217 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
P.N. Kruiswijkstraat 38
3634AZ Loenersloot
€ 540.000 k.k.
€ 5.510/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- 256 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Nijenheim 2309
3704VH Zeist
€ 535.000 k.k.
€ 4.385/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 150 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Schutmeesterweg 26
3615CD Westbroek
€ 500.000 k.k.
€ 4.237/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 141 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (39)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
39 avis total
Funda
13 commentaires sur Funda
26 commentaires sur Google
-
Schutmeesterweg 26
10Meteen al met het adviesgesprek een goed gevoel. Makelaardij Boogaard is heel behulpzaam, open en eerlijk. Ze heeft ons het hele traject goed begeleid! Wat betreft Prijs/Kwaliteit heb je zeker waar voor je geld!
-
Pluvierenlaan 5
8Prettig en doortastend contact! Verder kennis van de markt en goed advies gegeven rondom het verkooptraject.
-
Pauline Rengers
10Makelaardij Boogaard is zeer helder en concreet en gaf ons de juiste adviezen in het proces van aankoop van ons pand. Een echte aanrader!
-
Dorpsstraat 12 k
8Fijne samenwerking met fijne uitkomst. Makelaar Marieke luisterde naar m’n wensen pasten zoeken naar appartement aan n.a.v. bezichtigingen. Legde ook alles goed uit.
-
Melkweg 101
8Traduit par l'IARéactions rapides à nos questions. Bon conseil et stratégie lors de la soumission d'une offre. Gardez le doigt sur le pouls en tant que courtier immobilier lors d'une vente.
-
Mirjam Peters
10Traduit par l'IAC’était un réel plaisir de collaborer avec Marieke, qui a tout de suite compris ce que nous trouvions important et dans quoi nous étions à la recherche. Elle savait toujours rapidement faire les bons choix et communiquait de manière agréable et claire. Elle a également suivi le courtier en vente et rester en pensée avec nous. Nous la recommandons chaleureusement comme courtier en achat !