Makelaardij Boogaard staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Groenekan en de omgeving. Met een sterke kennis van de regio en een realistische benadering zorgen we ervoor dat jouw woning of de zoektocht naar een nieuw huis soepel verloopt. Wij kijken niet alleen naar de feiten, maar ook naar de emoties die bij een woningtransactie horen. Wij bieden zowel verkoop als aankoop van woningen aan en staan voor jou klaar met e...
Current housing stock
-
- Available
Schutterslaan 10
3721BS Bilthoven
€ 695.000 k.k.
€ 6.881/m²
CSave as favorite- Living area
- 101 m²
- Land area
- 235 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Slotemaker de Bruïnestraat 8 1
3515VN Utrecht
€ 370.000 k.k.
€ 6.607/m²
CSave as favorite- Living area
- 56 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Graspieper 13
3738SB Maartensdijk
€ 600.000 k.k.
€ 4.348/m²
ASave as favorite- Living area
- 138 m²
- Land area
- 217 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Purchased
P.N. Kruiswijkstraat 38
3634AZ Loenersloot
€ 540.000 k.k.
€ 5.510/m²
CSave as favorite- Living area
- 98 m²
- Land area
- 256 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Purchased
Nijenheim 2309
3704VH Zeist
€ 535.000 k.k.
€ 4.385/m²
CSave as favorite- Living area
- 122 m²
- Land area
- 150 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Schutmeesterweg 26
3615CD Westbroek
€ 500.000 k.k.
€ 4.237/m²
ASave as favorite- Living area
- 118 m²
- Land area
- 141 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (39)
Review platforms
BronscoresTotal score
39 total reviews
Funda
13 reviews on Funda
26 reviews on Google
-
Schutmeesterweg 26
10Meteen al met het adviesgesprek een goed gevoel. Makelaardij Boogaard is heel behulpzaam, open en eerlijk. Ze heeft ons het hele traject goed begeleid! Wat betreft Prijs/Kwaliteit heb je zeker waar voor je geld!
-
Pluvierenlaan 5
8Prettig en doortastend contact! Verder kennis van de markt en goed advies gegeven rondom het verkooptraject.
-
Pauline Rengers
10Makelaardij Boogaard is zeer helder en concreet en gaf ons de juiste adviezen in het proces van aankoop van ons pand. Een echte aanrader!
-
Dorpsstraat 12 k
8Fijne samenwerking met fijne uitkomst. Makelaar Marieke luisterde naar m’n wensen pasten zoeken naar appartement aan n.a.v. bezichtigingen. Legde ook alles goed uit.
-
Melkweg 101
8Translated by AIQuick responses to our questions. Good advice and strategy when making an offer. Keep the finger on the pulse with the selling agent.
-
Mirjam Peters
10Translated by AIIt was very nice to collaborate with Marieke, who immediately felt what we considered important and what we were looking for. She could always switch quickly and communicated pleasantly and clearly. She also kept thinking along and sitting behind the selling agent. We can wholeheartedly recommend her as a buyer's agent!
-
Bo van Lavieren
10Translated by AIThanks also to Marieke I could acquire my first purchased house. She has planned an appointment at a property in accordance with my wishes that I myself had overlooked. 5 stars for me and a strong recommendation if you are looking for a real estate agent who offers personal contact, is understanding and in addition very experienced and professional. Thank you!