Bisonstaete Makelaars O.G.
"Je wilt snelheid én vakmanschap? Bel Bisonstaete!"
Bisonstaete Makelaars OG is een moderne makelaar die actief is in de woningmakelaardij, zowel fysiek als online en via social media. Rob ten Hoopen heeft zich al jaren met enthousiasme toegelegd op het bemiddelen bij de verkoop en aankoop van particulier onroerend goed in de regio Utrecht. Bovendien ondersteunt het kantoor op verzoek van cliënten ook transacties in andere delen van Nederland. Sinds 2008 is het kantoor ook actief in het...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Zwanenkamp 896
3607PX Maarssen
€ 500.000 k.k.
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 131 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Kamelenspoor 111
3605EE Maarssen
€ 485.000 k.k.
€ 5.843/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 145 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Reigerskamp 598
3607JJ Maarssen
€ 375.000 k.k.
€ 4.464/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Zwanenkamp 61
3607RE Maarssen
€ 549.500 k.k.
€ 4.737/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 126 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Prins Willem-Alexanderstraat 6
3433ES Nieuwegein
€ 500.000 k.k.
€ 4.065/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 90 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Pauwenkamp 233
3607GS Maarssen
€ 519.500 k.k.
€ 4.766/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 329 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (75)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
75 avis total
Funda
35 commentaires sur Funda
40 commentaires sur Google
-
Christian Haver
10We hebben samen met Rob ons huis verkocht, wat een topper. Zijn inzet is super en niet onbelangrijk, zijn tarief is scherp.
-
Karim Darwish
10Een fantastische ervaring. Rob was zeer professioneel en attent, ook al was hij ingehuurd door de verkoper – hij had oprecht oog voor beide partijen. Hij was erg benaderbaar en communiceerde helder en effectief in het Engels. Een echte aanrader!
-
Kamelenspoor 348
10Rob heeft ons erg fijn begeleid tijdens de verkoop van ons huis. Hij staat écht voor deskundigheid, enthousiasme en eerlijk advies. We zijn ontzettend blij dat we voor Rob gekozen hebben in dit belangrijke traject voor ons.
-
Kamelenspoor 416
10Traduit par l'IANous sommes très satisfaits de la collaboration avec l'agent immobilier Rob. Pendant la vente de la maison à Maarssen, il était clair et ressentible que la personne passait avant tout pour Rob. Un homme sympathique, fiable, aimable, préparé. Chaque phase de la vente a été discutée.
-
Reigerskamp 90
10Rob kent Maarssenbroek als geen ander. Zo veel ervaring vonden wij heel waardevol bij het verkopen van ons huis. Zijn strategie is helder en zeer correct voor zowel koper als verkoper. Het contact met Rob gaat vlot en en heel prettig. Belt of appt meteen terug en komt alle afspraken na. Wij zijn heel tevreden.