HRS Makelaars is een gevestigd bedrijf in de woningmarkt van ’s-Hertogenbosch. Onze teamgenoten zijn met passie betrokken bij elke transactie, of het nu gaat om de verkoop, aankoop of verhuur van een woning. Door onze persoonlijke aanpak en creatieve benadering lukken het ons regelmatig om ongekende resultaten te behalen. Onze makelaars zijn gekenmerkt door enthousiasme, betrokkenheid en eerlijkheid. Zij nemen elke klant serieus alsof h...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Lekkerbeetjenlaan 106
5263LB Vught
€ 1.325.000 k.k.
€ 7.703/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 172 m²
- Superficie du terrain
- 747 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Parcivalring 34
5221LN 's-Hertogenbosch
€ 495.000 k.k.
€ 3.133/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 158 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Zwaluwborch 27
5247TK Rosmalen
€ 550.000 k.k.
€ 4.955/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 252 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Stapelen 20
5235GX 's-Hertogenbosch
€ 475.000 k.k.
€ 3.893/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 162 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Oeverhuyze 59
5221PS 's-Hertogenbosch
€ 715.000 k.k.
€ 5.035/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 142 m²
- Superficie du terrain
- 230 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Timpaanstraat 16
5705KM Helmond
€ 325.000 k.k.
€ 3.693/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (131)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
131 avis total
Funda
56 commentaires sur Funda
75 commentaires sur Google
-
Versterstraat 32
10Vanaf de eerste kennismaking tot het laatste gesprek verliepen alle contacten zeer vlot. Korte lijnen, doelgericht, zeer klantgericht. Zakelijk en anderzijds zeer betrokken met mijn wensen . Vlotte, professionele benadering , erg aangenaam.!
-
Zilvervlekpad 6
9Larissa heeft ons ontzettend goed geholpen bij de aankoop van ons huis. De communicatie verliep prettig, ze was flexibel en altijd beschikbaar wanneer we haar nodig hadden. Daarnaast heeft ze ons goed begeleid in het proces om te ontdekken welk type huis het beste bij ons past. Daar zijn we erg blij mee.
-
Korte Tuinstraat 34
10Ik ben erg goed geholpen door Larissa. Heel blij met het appartement en de begeleiding daarnaartoe. De communicatie verliep heel prettig. Ik zou haar zeker aanraden.
-
Da Costastraat 4
9Het contact was bijzonder, men had veel geduld. Ze waren altijd bereikbaar, niets was te veel en ik voelde mij gehoord. Zeer goed verlopen en erg vriendelijke medewerkers.
-
Adriaen Willaertstraat 57
9Erg fijn geholpen en goed gehandeld door Larissa. Pakken snel door met alles in gang zetten tot verkoop dus zeker ‘n aanrader!
-
Shania Van Griensven
10Super snel en vriendelijke geholpen ☺️ Heel erg blij met hoe alles verlopen is!
-
Ber engbersen
10De taxatie is vakkundig en secuur gedaan, aanbevelingswaardig!