Boogerman Makelaars
"Tout sous le même toit"
Bij Boogerman Makelaars in Dordrecht staat uw comfort en eenvoud centraal. Wij bieden een breed aanbod van diensten onder één dak, waardoor u op één plek alle stappen kunt regelen. Van de waardebepaling tot de verkoop van uw woning, helpen wij u professioneel en betrouwbaar doorheen het proces. Bijvoorbeeld als uw huidige woning nog niet verkocht is, zoeken wij samen naar een geschikte tijdelijke oplossing. Onze verhuurdiensten zorgen e...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Nassaustraat 8
3295AP 's-Gravendeel
€ 630.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 176 m²
- Superficie du terrain
- 253 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Beekmanstraat 145
3313CD Dordrecht
€ 389.000 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 92 m²
- Superficie du terrain
- 198 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Hoge Nieuwstraat 32
3311AK Dordrecht
€ 375.000 k.k.
€ 5.769/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 65 m²
- Superficie du terrain
- 36 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Borneostraat 20
3312XA Dordrecht
€ 539.000 k.k.
€ 3.045/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 177 m²
- Superficie du terrain
- 139 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Schuitenmakersstraat 33
3311CP Dordrecht
€ 389.000 k.k.
€ 5.187/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Binnen Walevest 32
3311AB Dordrecht
€ 695.000 k.k.
€ 4.484/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 155 m²
- Superficie du terrain
- 72 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (78)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
78 avis total
Funda
17 commentaires sur Funda
61 commentaires sur Google
-
Voorstraat 138
10Boogerman Makelaars biedt een kwalitatief hoogstaande professionele dienstverlening, gecombineerd met veel kennis van de lokale markt. Naast deze vakkennis is er het 'Fingerspitzengefühl' in het omgaan met- en inschatten van partijen bij de totstandkoming van een overeenkomst.
-
Groenmarkt 64
9Hele prettige begeleiding en een duidelijke strategie die uiteindelijk tot een heel goed resultaat hebben geleid. Open en transparant. Ook de inzet van een goede fotograaf erg belangrijk.
-
Bosboom-Toussaintstraat 95
6De makelaar was vriendelijk en deed zijn best. . Soms werd er een actie ondernomen zonder overleg. Dat was minder maar als ik belde wed dit direct gecorrigeerd.
-
Singel 194
10Alle contacten heb ik als zeer prettig ervaren. Het huis was snel verkocht. Vragen onzer kant werden snel en deskundig beantwoord
-
M
2Traduit par l'IANe réagissez pas aux messages, apparemment pas assez intéressant.
-
Raamstraat 42
10Traduit par l'IAToujours un contact personnel et agréable dans lequel la solidarité est évidente ! Très professionnel ! Vraiment recommandé !
-
Waterman 3
9Traduit par l'IAContact direct, très agréable ! Réponse immédiate à toutes les questions ! Service client excellent, expertise
-
Adjudant H.P. Kosterstraat 40
9Traduit par l'IAAppartement vendu rapidement. Bon suivi, communication claire et précise, sans détour, cela m'a beaucoup touché.