Frieswijk Makelaar NVM
"Courtier avec valeur pour l'avenir"
Frieswijk Makelaar NVM in Drachten staat voor betrouwbare en doelgerichte begeleiding bij het kopen of verkopen van woningen. Met meer dan 25 jaar ervaring in de makelaardij en een sterke groei sinds 2016, heeft het kantoor zich gevestigd als marktleider in de regio. Onze unieke aanpak zorgt ervoor dat uw woning met maximale waarde op de markt komt. Wij combineren persoonlijke aandacht met een creatieve verkoopstrategie, zodat uw woning...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
De Lits 9
9201AP Drachten
€ 398.500 k.k.
€ 3.214/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 238 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Sydwende 70
9204KG Drachten
€ 785.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 211 m²
- Superficie du terrain
- 1111 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Grasland 6
9205EB Drachten
€ 985.000 k.k.
€ 3.157/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 312 m²
- Superficie du terrain
- 935 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Korenmolen 65
9203VB Drachten
€ 585.000 k.k.
€ 3.268/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 179 m²
- Superficie du terrain
- 602 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Stationsweg 11
8401DK Gorredijk
€ 485.000 k.k.
€ 2.425/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 200 m²
- Superficie du terrain
- 539 m²
- Chambres de coucher
- 8
-
- Disponible
Hof van Edenlaan 5
9201GC Drachten
€ 835.000 k.k.
€ 3.568/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 234 m²
- Superficie du terrain
- 1520 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (89)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
89 avis total
Funda
60 commentaires sur Funda
29 commentaires sur Google
-
Sjoerd de Haan
10Uitermate vakkundig begeleid door de aankoopmakelaar en het deskundige personeel. Er werden realistische biedingen geadviseerd en zonder aankoopmakelaar was het mij waarschijnlijk niet gelukt. Gedurende het hele traject voelde ik mij serieus genomen en uitstekend ondersteund. Alles verliep prettig, transparant en professioneel. PS: de koffie is hier zalig.
-
Wester Es 32
10We vinden de samenwerking met René Frieswijk zeer prettig! Hij is kundig, nuchter, reëel, eerlijk, ontspannen en betrouwbaar. Hij rent die extra mijl voor je. Luistert goed naar je wensen, denkt mee, geeft goed advies, blijft kalm en heeft humor, óók belangrijk! We zijn énorm tevreden!
-
Sil Damstra
10Zeer prettige samenwerking gehad met René. Heeft me goed geholpen met de aankoop van een huis, heeft veel expertise over het vak en zou het daarom zeer zekers aanraden om met hem aan de slag te gaan
-
Fluessen 120
10De begeleiding in het verkoopproces zowel voor de verkoop en erna is uitmuntend te noemen. Goede voorlichting en hulp bij voorbereiding op verkoop klaar te maken van je woning.
-
Bouriciuslaan 7
10Het hele verkoopproces is prima verlopen. Met makelaar René Frieswijk en Anneke Kingma vanaf het eerste moment een goed contact gehad. Duidelijke communicatie , bereikbaar , ontspannen en luisterend oor . Het is een positieve ervaring om met dit makelaarskantoor in zee te gaan.