Drieman Garantiemakelaars
"Drieman, "un grand réseau au Cœur Vert !""
Verkopen of kopen van een woning is geen dagelijks proces. In Leiderdorp helpt Drieman u graag bij het vinden van de juiste oplossing. Of uw huis te klein of te groot is geworden, of u nu eindelijk een tuin wilt in plaats van een balkon – wij begeleiden u zorgvuldig bij het verkopen van uw woning. Van de presentatie tot de overdracht zorgt Drieman ervoor dat u zich geen zorgen hoeft maken. Wij bieden een vrijblijvende waardebepaling aan...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Westerschans 23
2352DK Leiderdorp
€ 499.000 k.k.
€ 4.798/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Merelstraat 224
2352VJ Leiderdorp
€ 349.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 77 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Splinterlaan 212
2352TP Leiderdorp
€ 615.000 k.k.
€ 5.694/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Boekweitkamp 2
2353HJ Leiderdorp
€ 699.000 k.k.
€ 4.599/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 152 m²
- Superficie du terrain
- 247 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Donsvlinder 50
2317KG Leiden
€ 749.000 k.k.
€ 4.184/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 179 m²
- Superficie du terrain
- 180 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Disponible
Brugwacht 11
2353DD Leiderdorp
€ 950.000 k.k.
€ 5.588/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 170 m²
- Superficie du terrain
- 272 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (66)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
66 avis total
Funda
43 commentaires sur Funda
23 commentaires sur Google
-
Brugwacht 32
10Het contact met het kantoor van Drieman Garantiemakelaars te Leiderdorp verliep uiterst prettig. Zowel met de binnen- als de buitendienst. Ik werd ten alle tijden geduldig en zeer vriendelijk te woord gestaan. Daarbij zijn zij ook zeer vakkundig en service gericht. Die ervaring had ik al drie jaar geleden opgedaan. Temeer voor mij een reden om weer met dit kantoor samen te werken. Graag wil ik dit kantoor iedereen aanraden voor de aan- of verkoop van woningen. I
-
Ingrid
10Wat een fijne medewerkers bij Drieman Garantie makelaars. Zij hebben de verkoop van onze woning en garage uitstekend begeleid. Ze denken mee, ook bij wat lastige zaken en ontzorgen je volledig. Speciale dank voor Charissa. Behalve een heel fijn en vriendelijk contact met haar is zij ook zeer deskundig. Bedankt alle medewerkers voor deze geweldige begeleiding!
-
Vronkenlaan 69
10Voor de verkoop van onze woning werden wij begeleid door Drieman Garantie makelaars in Leiderdorp. Ik kan deze makelaar iedereen aanbevelen. Het contact is erg fijn, duidelijk en snel. Ze komen afspraken na en je hoeft nooit lang te wachten op antwoord bij vragen. Snelle terugkoppeling van de kijk momenten. Kortom helemaal tevreden.
-
Marloes Goddijn
10Ik ben ontzettend dankbaar voor alle hulp van Drieman bij de verkoop en aankoop van mijn huis. Charissa was altijd beschikbaar en reageerde heel snel, dit was heel helpend in het spannende proces op zo'n gekke en snelle huizenmarkt. Ze hebben veel kennis, zijn deskundig en kunnen dit goed overbrengen. Ze houden je realistisch en met beide benen op de grond, zodat je gedegen en goede keuzes maakt en je niet laat mee slepen in alle gekte. Nogmaals ontzettend veel dank, Charissa! Door jouw hulp heb ik nu mijn droomhuis!