Drieman Garantiemakelaars
"Drieman, ¡un gran red en el Corazón Verde!"
Verkopen of kopen van een woning is geen dagelijks proces. In Leiderdorp helpt Drieman u graag bij het vinden van de juiste oplossing. Of uw huis te klein of te groot is geworden, of u nu eindelijk een tuin wilt in plaats van een balkon – wij begeleiden u zorgvuldig bij het verkopen van uw woning. Van de presentatie tot de overdracht zorgt Drieman ervoor dat u zich geen zorgen hoeft maken. Wij bieden een vrijblijvende waardebepaling aan...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Westerschans 23
2352DK Leiderdorp
€ 499.000 k.k.
€ 4.798/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Merelstraat 224
2352VJ Leiderdorp
€ 349.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 77 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Splinterlaan 212
2352TP Leiderdorp
€ 615.000 k.k.
€ 5.694/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Boekweitkamp 2
2353HJ Leiderdorp
€ 699.000 k.k.
€ 4.599/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 152 m²
- Área del lote
- 247 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Donsvlinder 50
2317KG Leiden
€ 749.000 k.k.
€ 4.184/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 179 m²
- Área del lote
- 180 m²
- Habitaciones de dormir
- 7
-
- Disponible
Brugwacht 11
2353DD Leiderdorp
€ 950.000 k.k.
€ 5.588/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 170 m²
- Área del lote
- 272 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (66)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
66 reseñas total
Funda
43 opiniones en Funda
23 reseñas en Google
-
Brugwacht 32
10Traducido por IAEl contacto con la oficina de Drieman Garantiemakelaars en Leiderdorp fue muy agradable. Tanto con el servicio de interior como con el exterior. Fui tratado siempre con paciencia y gran amabilidad. Además, son muy competentes y orientados al servicio. Tengo esa experiencia desde hace tres años. Por eso, es una razón más para volver a colaborar con este despacho. Agradecientemente recomendaría esta oficina a todos para la compra o venta de viviendas.
-
Ingrid
10Wat een fijne medewerkers bij Drieman Garantie makelaars. Zij hebben de verkoop van onze woning en garage uitstekend begeleid. Ze denken mee, ook bij wat lastige zaken en ontzorgen je volledig. Speciale dank voor Charissa. Behalve een heel fijn en vriendelijk contact met haar is zij ook zeer deskundig. Bedankt alle medewerkers voor deze geweldige begeleiding!
-
Vronkenlaan 69
10Voor de verkoop van onze woning werden wij begeleid door Drieman Garantie makelaars in Leiderdorp. Ik kan deze makelaar iedereen aanbevelen. Het contact is erg fijn, duidelijk en snel. Ze komen afspraken na en je hoeft nooit lang te wachten op antwoord bij vragen. Snelle terugkoppeling van de kijk momenten. Kortom helemaal tevreden.
-
Marloes Goddijn
10Ik ben ontzettend dankbaar voor alle hulp van Drieman bij de verkoop en aankoop van mijn huis. Charissa was altijd beschikbaar en reageerde heel snel, dit was heel helpend in het spannende proces op zo'n gekke en snelle huizenmarkt. Ze hebben veel kennis, zijn deskundig en kunnen dit goed overbrengen. Ze houden je realistisch en met beide benen op de grond, zodat je gedegen en goede keuzes maakt en je niet laat mee slepen in alle gekte. Nogmaals ontzettend veel dank, Charissa! Door jouw hulp heb ik nu mijn droomhuis!